Quote (sylke @ 19 Nov 2011 13:03)
http://www.youtube.com/watch?v=LcnIIVYSuLMd3 sötétebb szinekkel és azzal a kibaszott idegesitö árnyék (ami köd, de inkább már nem is editelem) nélkül (amire a blizz azt irta hogy hát azt nem lehet megcsinálni darkosabbra)
kicsit szebb és élesebb a játék..
A korábbi darkosabb videokkal meg ezzel is az a bajom, hogy úgy tűnik, mintha egyszerűen feketébb lenne minden. Gondolom, hogy csak így tudják utólag progival megoldani. Az eredeti nekem is túl pónis/wowos, de ez meg majdnem olyan, mintha fekete-fehér lenne.
Azért kipróbálnám, de gondolom full gameben már kockázatos lenne ilyenekkel bűvészkedni
