d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15765775785795804114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 19 2011 05:03am
http://www.youtube.com/watch?v=LcnIIVYSuLM

d3 sötétebb szinekkel és azzal a kibaszott idegesitö árnyék (ami köd, de inkább már nem is editelem) nélkül (amire a blizz azt irta hogy hát azt nem lehet megcsinálni darkosabbra)
kicsit szebb és élesebb a játék..

This post was edited by sylke on Nov 19 2011 05:05am
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Nov 19 2011 05:13am
Quote (sylke @ 19 Nov 2011 13:03)
http://www.youtube.com/watch?v=LcnIIVYSuLM

d3 sötétebb szinekkel és azzal a kibaszott idegesitö árnyék (ami köd, de inkább már nem is editelem) nélkül (amire a blizz azt irta hogy hát azt nem lehet megcsinálni darkosabbra)
kicsit szebb és élesebb a játék..


A korábbi darkosabb videokkal meg ezzel is az a bajom, hogy úgy tűnik, mintha egyszerűen feketébb lenne minden. Gondolom, hogy csak így tudják utólag progival megoldani. Az eredeti nekem is túl pónis/wowos, de ez meg majdnem olyan, mintha fekete-fehér lenne.
Azért kipróbálnám, de gondolom full gameben már kockázatos lenne ilyenekkel bűvészkedni :(
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 19 2011 05:14am
remélem megváltoztatják, mert a videoban elég faszán meg lett csinálva
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 19 2011 05:14am
Quote (sylke @ 19 Nov 2011 12:03)
http://www.youtube.com/watch?v=LcnIIVYSuLM

d3 sötétebb szinekkel és azzal a kibaszott idegesitö árnyék (ami köd, de inkább már nem is editelem) nélkül (amire a blizz azt irta hogy hát azt nem lehet megcsinálni darkosabbra)
kicsit szebb és élesebb a játék..


nekem a blizzes jobban tetszik. Túl sok részlet veszik el. Talán a végső küzdelem előtt jó lehet egy ilyen rész, de a teljes játékban annyira nem. ízlések és pofonok.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 19 2011 05:15am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 19 2011 11:14am)
nekem a blizzes jobban tetszik. Túl sok részlet veszik el. Talán a végső küzdelem előtt jó lehet egy ilyen rész, de a teljes játékban annyira nem. ízlések és pofonok.


ingame kibaszott idegesitö az a köd, és az, hogy rohadtul nem éles a játék miatta
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 19 2011 08:26am
van már vmi fejlemény arról hogy maga 'diablo' hogy fog kinézni? a bossra gondolok. vagy ebbe nem is lesz 8d9d?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 19 2011 09:25am
Quote (lakatosmegatron @ 19 Nov 2011 15:26)
van már vmi fejlemény arról hogy maga 'diablo' hogy fog kinézni? a bossra gondolok. vagy ebbe nem is lesz 8d9d?


Nem, ebben csak 6d7d lesz.
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Nov 20 2011 04:00am
Quote (lakatosmegatron @ 19 Nov 2011 16:26)
van már vmi fejlemény arról hogy maga 'diablo' hogy fog kinézni? a bossra gondolok. vagy ebbe nem is lesz 8d9d?


http://diablo3.hu/2011/10/21/noi-diablo-leleplezve-a-blizzcon-on/
Van, aki szerint ezúttal nőnemű lesz. Ami szerintem tök hülyeség, mert a nem a megszállott testen kellene múlnia a nemének... Az eddigi külsején sem kellene sokat változtatni szerintem, maradhatna az a bazinagy csonttüskés dög kicsit modernebb kiadásban...
Az SC2 fő karakterei sem változtak különösebben SC1 óta amennyire én tudom, meg Deckard Cain bácsi is nagyjából maradt aki volt...
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Nov 20 2011 05:42am
Quote (Szerintem @ 20 Nov 2011 11:00)
http://diablo3.hu/2011/10/21/noi-diablo-leleplezve-a-blizzcon-on/
Van, aki szerint ezúttal nőnemű  lesz. Ami szerintem tök hülyeség, mert a nem a megszállott testen kellene múlnia a nemének... Az eddigi külsején sem kellene sokat változtatni szerintem, maradhatna az a bazinagy csonttüskés dög kicsit modernebb kiadásban...
Az SC2 fő karakterei sem változtak különösebben SC1 óta amennyire én tudom, meg Deckard Cain bácsi is nagyjából maradt aki volt...


ven pedofil faszcibalo
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 20 2011 07:01am
Quote (Szerintem @ 20 Nov 2011 11:00)
http://diablo3.hu/2011/10/21/noi-diablo-leleplezve-a-blizzcon-on/
Van, aki szerint ezúttal nőnemű  lesz. Ami szerintem tök hülyeség, mert a nem a megszállott testen kellene múlnia a nemének... Az eddigi külsején sem kellene sokat változtatni szerintem, maradhatna az a bazinagy csonttüskés dög kicsit modernebb kiadásban...
Az SC2 fő karakterei sem változtak különösebben SC1 óta amennyire én tudom, meg Deckard Cain bácsi is nagyjából maradt aki volt...


sokkal valószínűbbnek tartom,h a 2 zöld szem a háttérben diablo
kivéve ha már kiderült hivatalosan,h nem az :D nem követem az updateket

This post was edited by Rawen on Nov 20 2011 07:02am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15765775785795804114Next
Closed New Topic New Poll