Quote (Anarkin @ 26 Sep 2014 11:47)
mert ott nem gátolják a gyerek fejlődését
"csinálj amit akarsz"
Nem tanítanak semmi,vagy mi? Kétlem, hogy így működhetne. A szabadabb és kreatívabb miért kell azt jelentse, hogy semmit?
Vagy az ilyen óvoda nagyobbaknak?
Ott is megtanulnak írni, olvasni, számolni stb, nem?
Nem értem miért jelenti az, hogy a gyerek lehet mondjuk kreatív, rögtön azt, hogy nem is kell semmi csinálnia?
Konkrétan tudjátok, hogy ott nincs tanulás, vagy csak valami megszakértés?
Kíváncsivá tettetek, utánanézek.