d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15755765775785791468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 26 2014 03:47am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Sep 2014 10:44)
Miért zárja ki ezt a waldorf rendszer?


mert ott nem gátolják a gyerek fejlődését
"csinálj amit akarsz"
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 26 2014 03:48am
Quote (Anarkin @ Sep 26 2014 09:47am)
mert ott nem gátolják a gyerek fejlődését
"csinálj amit akarsz"


wow
az király suli

az életet is waldorf módon kéne élni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 26 2014 03:50am
Quote (Anarkin @ 26 Sep 2014 11:47)
mert ott nem gátolják a gyerek fejlődését
"csinálj amit akarsz"


Nem tanítanak semmi,vagy mi? Kétlem, hogy így működhetne. A szabadabb és kreatívabb miért kell azt jelentse, hogy semmit?
Vagy az ilyen óvoda nagyobbaknak?

Ott is megtanulnak írni, olvasni, számolni stb, nem?

Nem értem miért jelenti az, hogy a gyerek lehet mondjuk kreatív, rögtön azt, hogy nem is kell semmi csinálnia?
Konkrétan tudjátok, hogy ott nincs tanulás, vagy csak valami megszakértés?
Kíváncsivá tettetek, utánanézek.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 26 2014 04:21am
"A NAV ellenőrei a pusztamérgesi falunapon csaptak le az árusokra. Akkora lett a kavarodás, hogy egy vendég szívrohamban meghalt, egy árust szívinfarktus gyanújával vittek kórházba, eg"

dat hír
felröhögtem itt a melohejen
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 26 2014 04:23am
Quote (Senee @ 26 Sep 2014 12:21)
"A NAV ellenőrei a pusztamérgesi falunapon csaptak le az árusokra. Akkora lett a kavarodás, hogy egy vendég szívrohamban meghalt, egy árust szívinfarktus gyanújával vittek kórházba, eg"

dat hír
felröhögtem itt a melohejen


dolgozni amúgy szoktál? vagy mit csinálsz egyáltalán?
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 26 2014 04:28am
Quote (RRC @ Sep 26 2014 12:23pm)
dolgozni amúgy szoktál? vagy mit csinálsz egyáltalán?


hivatásos fórumtroll :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 26 2014 04:28am
Quote (RRC @ 26 Sep 2014 11:23)
dolgozni amúgy szoktál? vagy mit csinálsz egyáltalán?


urits pm boxot
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 26 2014 04:30am
Quote (Fej @ 26 Sep 2014 12:28)
urits pm boxot


üritettem, de inkább irj facen
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 26 2014 04:31am
Quote (RRC @ Sep 26 2014 10:23am)
dolgozni amúgy szoktál? vagy mit csinálsz egyáltalán?


iktatok
ilyen adatrögzítés végülis

ha hoznak cuccot, jön posta akkor felviszem gépre és odaadom az ügyintézőknek, ill ha az ügyintézők hoznak irattárba/határidőbe dolgokat akkor azt gépen megcsinálom meg fizikailag elrakom
de most nem hozott senki semmit, a posta meg még a vezetőnél van szignáláson
és már csak 58 perc és megyek haza haha
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev15755765775785791468Next
Add Reply New Topic New Poll