d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15755765775785794114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 10 2011 12:27pm
Quote (sylke @ 10 Nov 2011 19:25)
de legalább tud szöveget értelmezni, ellenben a jol nevelt/iskolázott felsöbbrendü mérnök urral :)


annak, hogy valahol olvastam és ez maradt meg, mi köze van a szövegértéshez? te szövegértő...
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 10 2011 12:31pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 10 2011 06:27pm)
annak, hogy valahol olvastam és ez maradt meg, mi köze van a szövegértéshez? te szövegértő...


hát az, hogy ilyet kb sehol nem is olvashattál, mert ilyen NEM volt sehol
tehát megint ott tartunk, hogy nem tudsz értelmezni egy szöveget
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 10 2011 01:54pm
fejezzétek már be az egymás ócsárolását és térjetek vissza a topic témájához!
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 05:55am
bump
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 11:03am
Újabb adag béta-kulcsot küldött ki a Blizzard

A patch érkeztével újabb adag béta kulcsot küldött ki a Blizzard, adta hírül a diablo.incgamers.com

“Just a quick heads-up to say that Blizzard has sent out this week’s batch of beta keys this evening. You may want to check your Battle.Net account, there’s a slim possibility you received one.

Site visitor Krobua received his and alerted us to the send out, but don’t hunt him down in a jealous rage, he’s just being nice :) Also remember, if you are a site member just PM me and I’ll change your forum title to reflect your tester status. ”

Reméljük ezúttal több magyar játékos is béta kulcshoz jut, legyetek türelemmel és a nap folyamán többször is ellenőrizzétek, hátha Diablo 3 béta kulcs büszke tulajdonosok lettetek.


Forrás:


Diablo.incgamers.com


This post was edited by meatyowllegs on Nov 15 2011 11:04am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 18 2011 04:57am
az egyetlen ertelmes topik a hunsub megalakulasa ota es alig postol bele valaki
szomoru !
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 18 2011 04:57am
Quote (meatyowllegs @ 18 Nov 2011 11:57)
az egyetlen ertelmes topik a hunsub megalakulasa ota es alig postol bele valaki
szomoru !


Én telespammeltem
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 18 2011 05:03am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 18 2011 12:57pm)
Én telespammeltem


:blush:

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/diablo-3-beta-patch-6-notes
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Nov 19 2011 04:59am
Quote (meatyowllegs @ 18 Nov 2011 13:03)


Ennyire imba a monk, hogy folyton azt változtatgatják?
Úgy rémlik, az előző patchban is rengeteget módosítottak rajta.
Quote (sylke @ 17 Nov 2011 16:36)


Tehát eleinte a két skill közül választhatod ki, hogy épp melyiket használja, végül pedig tierenként 1-et, össz 4-et. ha jól értem.

Biztos messze nem lesznek olyan hasznosak, mintha haverral menne az ember, de azért nem rosszak.

This post was edited by Szerintem on Nov 19 2011 05:04am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15755765775785794114Next
Closed New Topic New Poll