Quote (Inakwo @ 10 Nov 2011 11:13)
most Syl-nek van igaza
early 2012 miota január? lehet bármi másik honap kb márciusig
és arrol még nem beszéltünk hogy simán csuszhat is a dolog
valahol januárt olvastam és az maradt meg, ez még nem ok erre a gyökér stílusra, és még ő gyökerez le másokat, mikor ilyen kibaszott primitív. igazi putriscigány aki nem tud viselkedni.
Quote (sylke @ 10 Nov 2011 10:23)
sc2 CE 20-21k volt
sima sc2 meg 12k
nem hinném hogy diabloval máshogy lenne
a mostani forintárfolyammal rendben is van a 15/25 amit írtam.