d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15745755765775784114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 10 2011 04:37am
Quote (Vismajor @ 10 Nov 2011 11:29)
Nem is az volt vitatva, hogy sylnak igaza van e vagy sem, hanem, hogy azt milyen stílusban akarja mások tudtára adni


baszus ugy beszélünk rola mintha nem ismernénk
ezen én ki sem akadok
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 10 2011 04:38am
Quote (Inakwo @ Nov 10 2011 11:37am)
baszus ugy beszélünk rola mintha nem ismernénk
ezen én ki sem akadok


rl-ban jófej, mint sondor
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 10 2011 04:40am
Quote (beni @ 10 Nov 2011 11:38)
rl-ban jófej, mint sondor


te honnan tudnád , mindig megy a dodge :D

velem is csak véletlenül találkoztál ZP-ben
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 10 2011 04:41am
Quote (Inakwo @ Nov 10 2011 11:40am)
te honnan tudnád , mindig megy a dodge :D

velem is csak véletlenül találkoztál ZP-ben


csak ironizáltam ^^

egyébként meg több talin is voltam már :angry:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 10 2011 04:42am
Quote (beni @ Nov 10 2011 10:38am)
rl-ban jófej, mint sondor


imo rl kurvajo arc ez a syl gyerek
meg amugyis az
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 10 2011 04:48am
Quote (beni @ 10 Nov 2011 11:41)
csak ironizáltam ^^

egyébként meg több talin is voltam már :angry:


helyes én egyen sem :(
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 10 2011 04:51am
Quote (Inakwo @ Nov 10 2011 11:48am)
helyes én egyen sem :(


Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 10 2011 11:06am
Quote (Anarkin @ Nov 9 2011 11:00pm)
Mostanában milyen megjelenési dátumról hallani?

CE -> drool.gif, azok a szárnyak.. :O






2012 első negyede elvileg...



This post was edited by sub0 on Nov 10 2011 11:08am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 10 2011 12:23pm
Quote (Inakwo @ 10 Nov 2011 11:13)
most Syl-nek van igaza
early 2012 miota január? lehet bármi másik honap kb márciusig
és arrol még nem beszéltünk hogy simán csuszhat is a dolog


valahol januárt olvastam és az maradt meg, ez még nem ok erre a gyökér stílusra, és még ő gyökerez le másokat, mikor ilyen kibaszott primitív. igazi putriscigány aki nem tud viselkedni.

Quote (sylke @ 10 Nov 2011 10:23)
sc2 CE 20-21k volt
sima sc2 meg 12k

nem hinném hogy diabloval máshogy lenne


a mostani forintárfolyammal rendben is van a 15/25 amit írtam.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 10 2011 12:25pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 10 2011 06:23pm)
valahol januárt olvastam és az maradt meg, ez még nem ok erre a gyökér stílusra, és még ő gyökerez le másokat, mikor ilyen kibaszott primitív. igazi putriscigány aki nem tud viselkedni.



a mostani forintárfolyammal rendben is van a 15/25 amit írtam.


de legalább tud szöveget értelmezni, ellenben a jol nevelt/iskolázott felsöbbrendü mérnök urral :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev15745755765775784114Next
Closed New Topic New Poll