Quote (sr08 @ 21 Jan 2014 20:17)
mikor szoktatok lejárni a terembe? van fix időpont vagy ahogy belefér?
én általában este 10 után mert akkor alig vannak
http://1.ii.gl/uVR2xV.pnghavi 20 euróért egész jó egyébként, van zsákoló terem pontózógéppel meg még pár dologgal ami számomra tök fontos, nőknek meg spinning terem, másikban ilyen buzi nagy kivetítőn be tudják állítani a programot maguknak, +trx és az egész konditerem nagyon nagy, tiszta és modern érzetet kelt
rengeteg jó csaj jár, ha éppen délután megyek akkor kánaán az egész a szemeimnek
Fél 9 körül járok, mivel meló után frissen szeretem elkészíteni a barna rizs + csirkét illetve kaja után még pihenek 1-1,5 órát.
Pesten az Allee-ban lévő GildaMaxba járok ami havi 18K-ba kerülne de szerencsére nekem ingyen van mert a cég ad sportkártyát. Amúgy nevetségesen túl van árazva a hely szerintem mivel ennyi pénzért már igényesebb termet várna az ember: Húzódzkodó rúdról a gumi le van szakadva, volt hogy több hónapig nem volt kijelző az evezőgépen, 3 elliptikus trénerből 2 nem működik néha, a wcben tömény húgyszag, hiányzik pár gépből a súlyok rögzítéséhez az a kis fémrúd, stb ...
Mondjuk nekem edzéshez elég egy rúd is amin húzódzkodok (najó meg még pár alapgép) a többit kb leszarom, de ha fizetnem kéne érte, biztos valami olcsóbb helyet választanék.
Februártól Zürichben ide fogok járni valószínüleg:
http://www.nordfit.ch/home/frameset.htmÁtszámolva havi 20K-ba fog kerülni, szóval kb ugyanannyi mint magyarországon a Gilda. Kiváncsi vagyok mekkora különbség lesz felszerelésben meg igényességben egy magyar konditeremhez képest.
This post was edited by ace07 on Jan 22 2014 03:49am