#17 | Hiftu szerint: 2011. november 9. szerda @ 21:15
Válasz | Idézet Hiftu
OFF:
Kiváncsi vagyok hányan olvassák végig CraftyFOX hozzászólásait.

Részemről TLNR.
@arthasboy96 (#16)
1, már regeltek.
2, kicsit offenziv vagy a többiekkel szemben
3, ha már intelligens emberekről beszélsz, akkor miért gondolod, hogy nem tudnak
tájékozodni egy játék részleteiről.
4, ha már igy belemelegedtem: “szép” az avatarod.

#16 | arthasboy96 szerint: 2011. november 9. szerda @ 20:37
Válasz | Idézet arthasboy96
De jót fogok nevetni, amikor ezek a 25-35 év közötti, magukat hiperpro intellektűel Blizzard játékokon felnőtt gamerek majd ragelnek az oldalon, hogy milyen bug miatt halnak meg, véletlenül se saját hibájukból. Más értelmét nem látom a HC-nek. Legszebb öröm a káröröm

Nincs is szebb, mint behúzni egy aurás packot hellen, és megnézni, ahogy megölik a HC-ket. De tényleg, aki menőzni akar, meg minden játékban csak az ő godlike pvp tudásáról beszél, az most megtanulja, mi a magyarok istene!