d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15735745755765774114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 10 2011 03:39am
Quote (sylke @ Nov 10 2011 10:38am)
perm lesz, nem limitált
de csak vizuális dolgok, igen


valahol mintha azt olvastam volna, hogy csak ideiglenes és stashben tárolhatod a cuccot, amivel aktiválni lehet
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 10 2011 03:42am
Quote (Genthor @ Nov 9 2011 05:03pm)
http://diablo3.hu/2011/11/09/ingame-ce-informaciok/

Bashiok válaszolt pár érdekes kérdésre a CE-hez tartozó ingame ajándékokkal kapcsolatban.
  • A felhő és füst /Cloud, Smoke/ festékek egyediek lesznek és használhatjuk végtelen alkalommal. Ezek egyedi színek lesznek amikhez csak a Ce vásárlásával lehet hozzájutni.
  • A szárnyakat az invertoridban tárolhatod, nem kell felvenned mint más páncéldarabot. Úgy fogy működni mint egy kapcsoló, az invertoriban bekapcsolod, majd ismételt kattintással ki lehet kapcsolni az effektet. Ezen kívül minden karakterhatáshoz hozzáadó lesz pl. Wizard Archon effekt.
  • 1 db jár 1 accounthoz, a karaktereid között csak a közös ládával lehet csereberélni.
  • Az még nincs megoldva hogy mi történik ha meghal a Hc karakter és rajta voltak a Ce-s bónuszok, erről Bashiok azt ígérte hogy visszatérnek rá a következő megbeszélésen.


Quote (beni @ Nov 10 2011 09:39am)
valahol mintha azt olvastam volna, hogy csak ideiglenes és stashben tárolhatod a cuccot, amivel aktiválni lehet


?:D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 10 2011 03:46am
Quote (sylke @ Nov 10 2011 10:42am)
?:D


akkor csak hülye vagyok

vagy forumon olvastam és a poster csak találgatott
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 10 2011 03:48am
Quote
#17 | Hiftu szerint:  2011. november 9. szerda @ 21:15
Válasz | Idézet  Hiftu

OFF:
Kiváncsi vagyok hányan olvassák végig CraftyFOX hozzászólásait. :D
Részemről TLNR.

@arthasboy96 (#16)
1, már regeltek.
2, kicsit offenziv vagy a többiekkel szemben
3, ha már intelligens emberekről beszélsz, akkor miért gondolod, hogy nem tudnak
tájékozodni egy játék részleteiről.
4, ha már igy belemelegedtem: “szép” az avatarod. :D
#16 | arthasboy96 szerint:  2011. november 9. szerda @ 20:37
Válasz | Idézet  arthasboy96

De jót fogok nevetni, amikor ezek a 25-35 év közötti, magukat hiperpro intellektűel Blizzard játékokon felnőtt gamerek majd ragelnek az oldalon, hogy milyen bug miatt halnak meg, véletlenül se saját hibájukból. Más értelmét nem látom a HC-nek. Legszebb öröm a káröröm :) Nincs is szebb, mint behúzni egy aurás packot hellen, és megnézni, ahogy megölik a HC-ket. De tényleg, aki menőzni akar, meg minden játékban csak az ő godlike pvp tudásáról beszél, az most megtanulja, mi a magyarok istene!

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 10 2011 03:52am
Quote (szabika @ Nov 10 2011 09:48am)
http://diablo3.hu/avatars/arlold.jpg


tlnr?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 10 2011 03:53am
Quote (szabika @ Nov 10 2011 10:48am)
http://diablo3.hu/avatars/arlold.jpg


ezt olvastam én is, de nem értem, hogy mire fel esett így neki a hc játékosoknak
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 10 2011 03:54am
Quote (sylke @ Nov 10 2011 10:52am)
tlnr?


tldr, mint később kiderül :D
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 10 2011 03:56am
Quote (szabika @ 10 Nov 2011 10:48)
http://diablo3.hu/avatars/arlold.jpg


ez a gyerek evfolyamtarsam volt :DDD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 10 2011 04:13am
Quote (sylke @ 10 Nov 2011 10:38)
perm lesz, nem limitált
de csak vizuális dolgok, igen



:D
látom zavar, hogy lehülyéznek miután olyanokrol beszélsz, amik kibaszott nagy baromságok, ráadásul még meg is erösited miután rákérdeznek
engem csak ez basz fel


most Syl-nek van igaza
early 2012 miota január? lehet bármi másik honap kb márciusig
és arrol még nem beszéltünk hogy simán csuszhat is a dolog
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 10 2011 04:29am
Quote (Inakwo @ Nov 10 2011 11:13am)
most Syl-nek van igaza
early 2012 miota január? lehet bármi másik honap kb márciusig
és arrol még nem beszéltünk hogy simán csuszhat is a dolog


Nem is az volt vitatva, hogy sylnak igaza van e vagy sem, hanem, hogy azt milyen stílusban akarja mások tudtára adni
Go Back To Magyar Topic List
Prev15735745755765774114Next
Closed New Topic New Poll