d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15725735745755764114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 10 2011 02:17am
Quote (Anarkin @ 10 Nov 2011 00:00)
Mostanában milyen megjelenési dátumról hallani?

CE -> drool.gif, azok a szárnyak.. :O


január.

nyár - wow kieg

hotsra már a 2013-t pedzegetik... :/
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 10 2011 02:56am
Quote (CyberPunk666 @ 10 Nov 2011 09:17)
január.

nyár - wow kieg

hotsra már a 2013-t pedzegetik... :/


a január mar hivatalos info? árakrol van mar vmi? :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 10 2011 03:05am
Quote (qkatz @ 10 Nov 2011 09:56)
a január mar hivatalos info? árakrol van mar vmi? :D


igen hivatalos.

sima valami 15k a ce valami 25k, de ezek kb árak.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 10 2011 03:19am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 10 2011 09:05am)
igen hivatalos.

sima valami 15k a ce valami 25k, de ezek kb árak.


"early 2012" nálad hivatalos januárt jelent?
gratulálok, ismét bebizonyitottad, hogy gyökér vagy, de legalább a szövegek értelmezéséhez se értesz!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 10 2011 03:22am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 10 2011 10:05am)
igen hivatalos.

sima valami 15k a ce valami 25k, de ezek kb árak.


100 dolcsit írnak a CE-re ... remélhetőleg ez nálunk nem 340 -es árfolyamot fog jelenteni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 10 2011 03:23am
Quote (beni @ Nov 10 2011 09:22am)
100 dolcsit írnak a CE-re ... remélhetőleg ez nálunk nem 340 -es árfolyamot fog jelenteni


sc2 CE 20-21k volt
sima sc2 meg 12k

nem hinném hogy diabloval máshogy lenne
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 10 2011 03:31am
Quote (sylke @ Nov 10 2011 10:23am)
sc2 CE 20-21k volt
sima sc2 meg 12k

nem hinném hogy diabloval máshogy lenne


én az ilyenekkel kapcsolatban már default pesszimista vagyok, de valószínűleg igazad van

Ez az ingame bónusz csak vizuális boost lesz egy limitált ideig?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 10 2011 03:33am
Quote (sylke @ 10 Nov 2011 10:19)
"early 2012" nálad hivatalos januárt jelent?
gratulálok, ismét bebizonyitottad, hogy gyökér vagy, de legalább a szövegek értelmezéséhez se értesz!


lehet, hogy én gyökér vagyok, de te is csak egy kisebbségi érzésekkel küszködő idióta vagy aki egy fórumon a mindenkinek beszólással próbálja magát felsőbbrendűnek érezni.

Quote (sylke @ 10 Nov 2011 10:23)
sc2 CE 20-21k volt
sima sc2 meg 12k

nem hinném hogy diabloval máshogy lenne


kicsit más a forintárfolyam azóta.


Quote (beni @ 10 Nov 2011 10:31)
én az ilyenekkel kapcsolatban már default pesszimista vagyok, de valószínűleg igazad van

Ez az ingame bónusz csak vizuális boost lesz egy limitált ideig?


játékmechanikai bóuszt nem kapsz, szóval jah, csak epenised növeli, de ez nem must have?

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 10 2011 03:34am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 10 2011 03:37am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 10 2011 10:33am)

játékmechanikai bóuszt nem kapsz, szóval jah, csak epenised növeli, de ez nem must have?


csak próbálom elképzelni: mondjuk ctrl + bal katt + f1 kombóval felrakom a szárnyakat, amik elmúlnak 2 perc után ... ha láttatni akarom őket, akkor kicsit furán hat, hogy erre fordítok energiát, hogy mindig villogjak velük ahelyett, hogy állandóan ott lennének
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 10 2011 03:38am
Quote (beni @ Nov 10 2011 09:31am)
én az ilyenekkel kapcsolatban már default pesszimista vagyok, de valószínűleg igazad van

Ez az ingame bónusz csak vizuális boost lesz egy limitált ideig?


perm lesz, nem limitált
de csak vizuális dolgok, igen

Quote (CyberPunk666 @ Nov 10 2011 09:33am)
lehet, hogy én gyökér vagyok, de te is csak egy kisebbségi érzésekkel küszködő idióta vagy aki egy fórumon a mindenkinek beszólással próbálja magát felsőbbrendűnek érezni.


:D
látom zavar, hogy lehülyéznek miután olyanokrol beszélsz, amik kibaszott nagy baromságok, ráadásul még meg is erösited miután rákérdeznek
engem csak ez basz fel
Go Back To Magyar Topic List
Prev15725735745755764114Next
Closed New Topic New Poll