Quote (sylke @ 10 Nov 2011 10:19)
"early 2012" nálad hivatalos januárt jelent?
gratulálok, ismét bebizonyitottad, hogy gyökér vagy, de legalább a szövegek értelmezéséhez se értesz!
lehet, hogy én gyökér vagyok, de te is csak egy kisebbségi érzésekkel küszködő idióta vagy aki egy fórumon a mindenkinek beszólással próbálja magát felsőbbrendűnek érezni.
Quote (sylke @ 10 Nov 2011 10:23)
sc2 CE 20-21k volt
sima sc2 meg 12k
nem hinném hogy diabloval máshogy lenne
kicsit más a forintárfolyam azóta.
Quote (beni @ 10 Nov 2011 10:31)
én az ilyenekkel kapcsolatban már default pesszimista vagyok, de valószínűleg igazad van
Ez az ingame bónusz csak vizuális boost lesz egy limitált ideig?
játékmechanikai bóuszt nem kapsz, szóval jah, csak epenised növeli, de ez nem must have?
This post was edited by CyberPunk666 on Nov 10 2011 03:34am