d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15715725735745751257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 15 2014 09:15am
Kéne egy kis segítség szálkásító edzés összeállításában. 4-5 hónapja csinálom az erősítő súlyzós edzést lebontva minden napra más izomcsoport, és idén le akarok szálkásodni hogy lássam ténylegesen hol is kellene fejlődnöm.
Milyen arányban legyen a kardió és a súlyzós edzés? Legyen külön kardio nap vagy minden edzés után +30-40 perc kardio?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 15 2014 02:20pm
Quote (Namechange @ 15 Jan 2014 16:15)
Kéne egy kis segítség szálkásító edzés összeállításában. 4-5 hónapja csinálom az erősítő súlyzós edzést lebontva minden napra más izomcsoport, és idén le akarok szálkásodni hogy lássam ténylegesen hol is kellene fejlődnöm.
Milyen arányban legyen a kardió és a súlyzós edzés? Legyen külön kardio nap vagy minden edzés után +30-40 perc kardio?


Olyan nincs, hogy szálkásító edzés. Helyes kiszámolt étrend mellett fogsz fogyni (alacsony ch, esetleg ketogén diéta). 4-5 hónap után nemhiszem, hogy diétázni kéne, ennyi idő alatt épp hogy fejlődtél valamicskét.
Napi 1 óra aerob (semmiképp se kardió), ami reggel éhgyomorra a legjobb, vagy este, de edzés után is letudhatod ha nincs más.
Írd meg az étrended, adataid, talán többet is tudok segíteni.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 15 2014 02:26pm
Quote (fahrii @ Jan 15 2014 09:20pm)
Olyan nincs, hogy szálkásító edzés. Helyes kiszámolt étrend mellett fogsz fogyni (alacsony ch, esetleg ketogén diéta). 4-5 hónap után nemhiszem, hogy diétázni kéne, ennyi idő alatt épp hogy fejlődtél valamicskét.
Napi 1 óra aerob (semmiképp se kardió), ami reggel éhgyomorra a legjobb, vagy este, de edzés után is letudhatod ha nincs más.
Írd meg az étrended, adataid, talán többet is tudok segíteni.


errol az jutott eszembe, hogy zyzz sosem kardiozott, es kinyuvadt 2x evesen vmi szivproblemaba
xd
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 15 2014 02:27pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 15 2014 08:26pm)
errol az jutott eszembe, hogy zyzz sosem kardiozott, es kinyuvadt 2x evesen vmi szivproblemaba
xd


annak aztán rengeteg köze volt a nem kardiózáshoz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 15 2014 02:30pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 15 2014 02:30pm
Quote (xGurke @ 15 Jan 2014 21:30)
http://4.ii.gl/wq6vcw.png


szép sport is a testépítés
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 15 2014 02:32pm
Quote (fahrii @ Jan 15 2014 08:30pm)
szép sport is a testépítés


az csak vitamin a seggébe
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 15 2014 02:34pm
Quote (fahrii @ 15 Jan 2014 22:20)
Olyan nincs, hogy szálkásító edzés. Helyes kiszámolt étrend mellett fogsz fogyni (alacsony ch, esetleg ketogén diéta). 4-5 hónap után nemhiszem, hogy diétázni kéne, ennyi idő alatt épp hogy fejlődtél valamicskét.
Napi 1 óra aerob (semmiképp se kardió), ami reggel éhgyomorra a legjobb, vagy este, de edzés után is letudhatod ha nincs más.
Írd meg az étrended, adataid, talán többet is tudok segíteni.


Tudom hogy külön nincsen szálkásító edzésterv. A már meglevő súlyzós edzések melle kéne valamilyen arányban beépítenem az aerob vagy cardio edzést. Tudom hogy a cardió izmot bont, de jelen esetben ez engem nem érdekel.
Teljesen elégedett vagyok a mostani erőnlétemmel és a kinézetemmel, tovább már nem is akarnék edzeni, csak ezt kellene lészálkastani, no nem annyira durván, csak épphogy, aztán szinten tartani.

Hétfő - Mell, hát
Kedd- HIIT
Szerda- Bic, Tric
Csüt- HIIT
Péntek- Váll, Láb

Ez lesz, annyi a változás hogy összevontam 1-2 napot és kedd csüt megy a cardio féle cucc
Member
Posts: 778
Joined: May 12 2012
Gold: 31.25
Jan 16 2014 06:21pm
halp :C

kb 2 hónapja járok kondiba heti 2 nagyon ritkán 3 edzéssel, főleg felsőtestre edzek általában 4x-8-12 váll bicepsz tricepsz etc etc nincs kedvem leírnimindet
megemeltem a szénhidrátot fehérjét is az első hónapban szénhidrát annyit jelentett h konkrétan többet zabáltam meg vettem fehérjét abból napi 50g + am a rendes kajámban van ( edzésnapokon 70g fehérje) ja amúgy jelenleg kb 65 kg lehetek nem tudom pontosan de van rajtam felesleg is pici
1 hónap után a szénhidrátot visszavettem arra az értékre amit alapból szoktam kajálni mert láttam a hasamon, hogy kezdek zsírosodni
a problémám mindössze annyi lenne, hogy izomban szinte alig fejlődtem valamit pedig kb minden 2-3. edzés után szokott lenni izomlázam viszek be elég fehérjét szénhidrátot etc

This post was edited by Norbi1one4all on Jan 16 2014 06:49pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 17 2014 12:57am
Quote (Norbi1one4all @ 17 Jan 2014 01:21)
halp :C

kb 2 hónapja járok kondiba heti 2 nagyon ritkán 3 edzéssel, főleg felsőtestre edzek általában 4x-8-12 váll bicepsz tricepsz etc etc nincs kedvem leírnimindet
megemeltem a szénhidrátot fehérjét is az első hónapban szénhidrát annyit jelentett h konkrétan többet zabáltam meg vettem fehérjét abból napi 50g + am a rendes kajámban van ( edzésnapokon 70g fehérje) ja amúgy jelenleg kb 65 kg lehetek nem tudom pontosan de van rajtam felesleg is pici
1 hónap után a szénhidrátot visszavettem arra az értékre amit alapból szoktam kajálni mert láttam a hasamon, hogy kezdek zsírosodni
a problémám mindössze annyi lenne, hogy izomban szinte alig fejlődtem valamit pedig kb minden 2-3. edzés után szokott lenni izomlázam viszek be elég fehérjét szénhidrátot etc


Gondolom alacsony a fehérje, az ok h viszel be az a kérdés h mennyit :D ez az only felsotest hulyeseg, de én is évekig csak arra toltam sajnos igy nem foglak leszolni.
2 hónap nagyon kevés, ilyen rövid idő alatt meg fullos kaja + edzés mellett se szabad sokat várni. Ne légy türelmetlen.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15715725735745751257Next
Add Reply New Topic New Poll