d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev15715725735745754683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 7 2013 02:21pm
én kötelezővé tenném a lothart mindenkinek, addig nem vehetnél semmit, amíg a lothart ki nem raktad
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2013 02:30pm
Quote (Saenchai @ 7 May 2013 22:21)
én kötelezővé tenném a lothart mindenkinek, addig nem vehetnél semmit, amíg a lothart ki nem raktad


Én inkább adnék mindenkinek egy lothart kezdésből, az balanceosabb.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 7 2013 02:35pm
lol morti :DD
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 7 2013 02:35pm
Quote (InfamousMythos @ 7 May 2013 21:35)
lol morti :DD


s4 tobbnyire azert tudja, mi a jo
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 7 2013 03:03pm


))
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2013 03:05pm
"penta kill"
"champion"
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 7 2013 03:05pm

MORTRED DOTO
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2013 03:06pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 May 2013 23:03)
http://3.ii.gl/e_hQjH.png
http://2.ii.gl/INxjAy.png
))


FD? Miközben VG szétvert mindenkit az utóbbi időben, ott van ZSMJ, ráadásul még Mineski meg Rattlesnake is FD előtt van.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 7 2013 03:08pm
Quote (Rawen @ 7 May 2013 22:06)
FD? Miközben VG szétvert mindenkit az utóbbi időben, ott van ZSMJ, ráadásul még Mineski meg Rattlesnake is FD előtt van.


ket gamejuket lattam szerintem es az egyikben nagyon szetvertek oket, keves a stream es nem olyan jo idokben szoval nem ertek hozza az a baj :(
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2013 03:10pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 May 2013 23:08)
ket gamejuket lattam szerintem es az egyikben nagyon szetvertek oket, keves a stream es nem olyan jo idokben szoval nem ertek hozza az a baj :(


Akkor tedd meg VG-t, TF+VG volt a biztos nyertes de TF meg LGD helyet cserélt. Teljesen lehetetlen, hogy ne a 2 kínai team nyerje meg a qualifiert és ez most nem csak fanboyság hanem az eredmények.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15715725735745754683Next
Add Reply New Topic New Poll