d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15715725735745754114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 8 2011 10:37am
az egyetlen valamire valo topik lecsuszott a masodik oldalra :mellow: bump
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 8 2011 10:45am
Quote (Anamy @ Nov 7 2011 10:21pm)
te vagy a legjobb barátom :)


:mellow:
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 8 2011 10:49am
Quote (N4aBz @ Nov 8 2011 06:45pm)
:mellow:


nem is, az en legjobb baratom vagy
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 9 2011 03:18am
Van valakinek beta kulcsa, amit tudna kölcsönözni egy kicsit?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 9 2011 03:20am
Quote (beni @ 9 Nov 2011 11:18)
Van valakinek beta kulcsa, amit tudna kölcsönözni egy kicsit?


Quote (beni @ 7 Nov 2011 18:56)
kösz, de nem igazán hoz lázba a dolog : (


u lior
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 9 2011 03:21am
Quote (ElCapitano @ Nov 9 2011 10:20am)
u lior


nem nekem kéne ^^ egy nagyon régi diós havernak
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 9 2011 06:53am
vmi ujdonság,esetleg?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 9 2011 11:03am
http://diablo3.hu/2011/11/09/ingame-ce-informaciok/

Bashiok válaszolt pár érdekes kérdésre a CE-hez tartozó ingame ajándékokkal kapcsolatban.
  • A felhő és füst /Cloud, Smoke/ festékek egyediek lesznek és használhatjuk végtelen alkalommal. Ezek egyedi színek lesznek amikhez csak a Ce vásárlásával lehet hozzájutni.
  • A szárnyakat az invertoridban tárolhatod, nem kell felvenned mint más páncéldarabot. Úgy fogy működni mint egy kapcsoló, az invertoriban bekapcsolod, majd ismételt kattintással ki lehet kapcsolni az effektet. Ezen kívül minden karakterhatáshoz hozzáadó lesz pl. Wizard Archon effekt.
  • 1 db jár 1 accounthoz, a karaktereid között csak a közös ládával lehet csereberélni.
  • Az még nincs megoldva hogy mi történik ha meghal a Hc karakter és rajta voltak a Ce-s bónuszok, erről Bashiok azt ígérte hogy visszatérnek rá a következő megbeszélésen.
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 9 2011 04:39pm
hát ez nemsok
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 9 2011 05:00pm
Mostanában milyen megjelenési dátumról hallani?

CE -> drool.gif, azok a szárnyak.. :O
Go Back To Magyar Topic List
Prev15715725735745754114Next
Closed New Topic New Poll