Quote (GoreKnight9 @ 14 Jan 2014 22:28)
tenyleg kem te meg nyomod?
márnök vagyok az NSN-nél... szal idén 10NE növi bemegy majd^^
ja nem, nem nyomom, nincs időm edzeni, meg amúgy igaz amit írnak!
Most olvastam évek óta újra az edző válaszolt, ritka nagy bunkó, beképzelt fasz lett ez a bunny...
Rákérdez a srác a nem naturál scitec versenyzőkre, aztán egyből kapja a fogyatékos stb jelzőket
Bár a cikket sem értem, minek írják bele, hogy "kit érdekel, hogy basszák tönkre magukat a példaképeitek" tehát azokról van szó akikkel reklámozzák a termékeiket?
This post was edited by Akizk on Jan 14 2014 02:34pm