d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15705715725735741257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 13 2014 11:33am
Quote (RRC @ Jan 13 2014 06:29pm)
Ez a gyuros topik


jo, akkor milyen koxot szedjek hogy nagy legyek?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 13 2014 11:34am
Neked inkabb fogyni kene meg ugy 60 kilot
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 13 2014 11:36am
Quote (jarabekg @ 13 Jan 2014 19:33)
jo, akkor milyen koxot szedjek hogy nagy legyek?


Pmben tudsz kérdezni ha tényleg érdekel
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 13 2014 11:56am
Quote (Klontar @ 13 Jan 2014 18:09)
sígépet ajánlanám (google img elliptical cardio machine)
bokának jó, egész testet mozgatja


ez jo

én holnap kezdem újra a kora reggeli 1 óra aerobomat

asszem biciklivel kezdek, közbe nézek telón valami sorozatot ^^

This post was edited by fahrii on Jan 13 2014 11:57am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 13 2014 12:17pm
Quote (RRC @ Jan 13 2014 06:36pm)
Pmben tudsz kérdezni ha tényleg érdekel


lol
Member
Posts: 6
Joined: Jan 14 2014
Gold: 0.00
Jan 14 2014 06:08am
szeptember ota ujra edzek es mar 92 kg vagyok, mikor kezdtem akkor voltam 80, carnivor +liquid amino + creatine polyhydrate 1 honapja
100 kg a cel aztan szalkasitok!
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 14 2014 01:32pm
amikor elkezdtem fehérjézni egyszer megkóstoltam vizzel mert ugy állitólag jobb, de kurvára nem izlett, azóta tejjel ittam
ma 1+ év óta először nincs itthon tej amikor inni akarom
megkóstolom vizzel
finomabb mint tejjel
dat superior evulúciós alkalmazkodás a gainz érdekében
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 14 2014 02:27pm
Quote (jarabekg @ 13 Jan 2014 19:33)
jo, akkor milyen koxot szedjek hogy nagy legyek?


http://shop.builder.hu/cikkek.htm4?id=1403


trollkodásnak szántam
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 14 2014 02:28pm
Quote (Akizk @ 14 Jan 2014 21:27)


tenyleg kem te meg nyomod?
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 14 2014 02:32pm
Quote (GoreKnight9 @ 14 Jan 2014 22:28)
tenyleg kem te meg nyomod?


márnök vagyok az NSN-nél... szal idén 10NE növi bemegy majd^^

ja nem, nem nyomom, nincs időm edzeni, meg amúgy igaz amit írnak!

Most olvastam évek óta újra az edző válaszolt, ritka nagy bunkó, beképzelt fasz lett ez a bunny...
Rákérdez a srác a nem naturál scitec versenyzőkre, aztán egyből kapja a fogyatékos stb jelzőket
Bár a cikket sem értem, minek írják bele, hogy "kit érdekel, hogy basszák tönkre magukat a példaképeitek" tehát azokról van szó akikkel reklámozzák a termékeiket?

This post was edited by Akizk on Jan 14 2014 02:34pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15705715725735741257Next
Add Reply New Topic New Poll