d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15705715725735744114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 6 2011 01:13pm
Quote (N4aBz @ Nov 6 2011 07:04pm)
kivittem bétát, nem volt rossz.


Quote (sylke @ Nov 6 2011 01:04pm)
én meg a d3 bétát


rohaggyatok meg, én is úgy kipróbálnám :(
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Nov 6 2011 01:18pm
Quote (N4aBz @ 6 Nov 2011 21:04)
kivittem bétát, nem volt rossz.


én meg a tálcát. :fume:
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 7 2011 06:04am
Quote (beni @ Nov 6 2011 08:37pm)
én szerintem ebben az évezredben csak diablóval meg heroes 3-al játszottam többet egy napnál


no meg a ladder slasherrel :lol:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 7 2011 06:06am
Quote (meatyowllegs @ Nov 7 2011 01:04pm)
no meg a ladder slasherrel :lol:


meg azzal

illetve biztos van még pár játék ami felférne a listára, csak kitörlődött az emlékezetemből (pl Fablet is próbáltam)
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 7 2011 07:57am
multkor lattam itt jspn, hogy valaki fger hasznalatba adja az accjat bizonyos idore
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 7 2011 10:50am
Quote (meatyowllegs @ Nov 7 2011 02:57pm)
multkor lattam itt jspn, hogy valaki fger hasznalatba adja az accjat bizonyos idore


én donor forumban ilyet láttam freebe, csak kicsit sokan álltak sorban a lehetőségért
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 7 2011 10:53am
Quote (meatyowllegs @ 7 Nov 2011 14:57)
multkor lattam itt jspn, hogy valaki fger hasznalatba adja az accjat bizonyos idore


Quote (beni @ 7 Nov 2011 17:50)
én donor forumban ilyet láttam freebe, csak kicsit sokan álltak sorban a lehetőségért


http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=68
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 7 2011 10:56am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 7 2011 05:53pm)


kösz, de nem igazán hoz lázba a dolog : (
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 7 2011 11:22am
én accom sajnos drága :(
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Nov 7 2011 03:21pm
Quote (N4aBz @ 7 Nov 2011 19:22)
én accom sajnos drága :(


te vagy a legjobb barátom :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev15705715725735744114Next
Closed New Topic New Poll