☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3 > Discuss
Prev
1
570
571
572
573
574
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 537923
Replies: 41134
Track Topic
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#5711
Nov 6 2011 01:13pm
Quote (N4aBz @ Nov 6 2011 07:04pm)
kivittem bétát, nem volt rossz.
Quote (sylke @ Nov 6 2011 01:04pm)
én meg a d3 bétát
rohaggyatok meg, én is úgy kipróbálnám
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#5712
Nov 6 2011 01:18pm
Quote (N4aBz @ 6 Nov 2011 21:04)
kivittem bétát, nem volt rossz.
én meg a tálcát.
meatyowllegs
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold
:
1,090.00
Warn: 10%
#5713
Nov 7 2011 06:04am
Quote (beni @ Nov 6 2011 08:37pm)
én szerintem ebben az évezredben csak diablóval meg heroes 3-al játszottam többet egy napnál
no meg a ladder slasherrel
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#5714
Nov 7 2011 06:06am
Quote (meatyowllegs @ Nov 7 2011 01:04pm)
no meg a ladder slasherrel
meg azzal
illetve biztos van még pár játék ami felférne a listára, csak kitörlődött az emlékezetemből (pl Fablet is próbáltam)
meatyowllegs
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold
:
1,090.00
Warn: 10%
#5715
Nov 7 2011 07:57am
multkor lattam itt jspn, hogy valaki fger hasznalatba adja az accjat bizonyos idore
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#5716
Nov 7 2011 10:50am
Quote (meatyowllegs @ Nov 7 2011 02:57pm)
multkor lattam itt jspn, hogy valaki fger hasznalatba adja az accjat bizonyos idore
én donor forumban ilyet láttam freebe, csak kicsit sokan álltak sorban a lehetőségért
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#5717
Nov 7 2011 10:53am
Quote (meatyowllegs @ 7 Nov 2011 14:57)
multkor lattam itt jspn, hogy valaki fger hasznalatba adja az accjat bizonyos idore
Quote (beni @ 7 Nov 2011 17:50)
én donor forumban ilyet láttam freebe, csak kicsit sokan álltak sorban a lehetőségért
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=68
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#5718
Nov 7 2011 10:56am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 7 2011 05:53pm)
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=68
kösz, de nem igazán hoz lázba a dolog : (
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#5719
Nov 7 2011 11:22am
én accom sajnos drága
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#5720
Nov 7 2011 03:21pm
Quote (N4aBz @ 7 Nov 2011 19:22)
én accom sajnos drága
te vagy a legjobb barátom
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
570
571
572
573
574
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact