d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15695705715725731257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 6 2014 04:34am
Quote (Namechange @ 6 Jan 2014 12:09)
Scitec mega Daily One+


ezt

miért ragaszkodsz annyira a biotechez?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 6 2014 07:22am
Megint sikerult elhagyni a shékerem kupakját.. :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 6 2014 07:23am
Quote (Namechange @ 6 Jan 2014 15:22)
Megint sikerult elhagyni a shékerem kupakját.. :(


:D

nekem már van vagy 5 shékerem itthon, itteni sciteces csávó néha ad ajándékba egyet
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 6 2014 10:23am
Quote (RRC @ 6 Jan 2014 11:34)
ezt

miért ragaszkodsz annyira a biotechez?


Nem ragaszkodom, csak nem volt vele semmi gondom. De most, hogy nem forgalmazzák valami más után kell néznem. Scitec lesz valószínüleg.
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jan 8 2014 08:13am
Quote (ace07 @ 6 Jan 2014 17:23)
Nem ragaszkodom, csak nem volt vele semmi gondom. De most, hogy nem forgalmazzák valami más után kell néznem. Scitec lesz valószínüleg.


azért én azt javasolnám, hogy nézz körül más gyártók között is, fehérje és tömegnövelő terén szerintem a scitec közel sem a legminőségibb árut biztosítja a fogyasztók számára...
kevés keresgéléssel lehet találni üzelteket ahol sokkal jobb minoségű (pl.:optimum nutrition) fehérjéket lehet kapni nem sokkal többért, viszont tisztaság és hatékonyság szempontjából nem kérdés, hogy felülmúlják a scitecet és biotechet
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 13 2014 07:57am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 13 2014 08:23am
Quote (ace07 @ 13 Jan 2014 15:57)
http://www.youtube.com/watch?v=nU4EJfX2aXE#t=339


:'D ez tetszett, és némelyik fajtával már élőben is találkoztam sajnos
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 13 2014 11:00am
kene nekem valami kardio aihez nem kell bokat hasznalni (vagy legalabb kimeli), es ami lehetoleg nem uszas, ert telviz idejen nagyon utalom, meg amugy is eleg korulmenyes
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 13 2014 11:09am
Quote (jarabekg @ 13 Jan 2014 18:00)
kene nekem valami kardio aihez nem kell bokat hasznalni (vagy legalabb kimeli), es ami lehetoleg nem uszas, ert telviz idejen nagyon utalom, meg amugy is eleg korulmenyes


sígépet ajánlanám (google img elliptical cardio machine)
bokának jó, egész testet mozgatja
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 13 2014 11:29am
Quote (jarabekg @ 13 Jan 2014 19:00)
kene nekem valami kardio aihez nem kell bokat hasznalni (vagy legalabb kimeli), es ami lehetoleg nem uszas, ert telviz idejen nagyon utalom, meg amugy is eleg korulmenyes


Ez a gyuros topik
Go Back To Magyar Topic List
Prev15695705715725731257Next
Add Reply New Topic New Poll