Quote (ace07 @ 6 Jan 2014 17:23)
Nem ragaszkodom, csak nem volt vele semmi gondom. De most, hogy nem forgalmazzák valami más után kell néznem. Scitec lesz valószínüleg.
azért én azt javasolnám, hogy nézz körül más gyártók között is, fehérje és tömegnövelő terén szerintem a scitec közel sem a legminőségibb árut biztosítja a fogyasztók számára...
kevés keresgéléssel lehet találni üzelteket ahol sokkal jobb minoségű (pl.:optimum nutrition) fehérjéket lehet kapni nem sokkal többért, viszont tisztaság és hatékonyság szempontjából nem kérdés, hogy felülmúlják a scitecet és biotechet