Quote (Rawen @ May 7 2013 10:08pm)
Komolyan nincs vele semmi gond, ennyiből semmit nem lehet megmondani arról, hogy hogyan játszott, ráadásul volt 22 assistja tehát valószínűleg csinált is valamit, ofc ő hal meg a leghamarabb, neki kell a legkevesebb farm, wardol etc. Egyébként nem láttam a gamet szóval én is csak találgatok de semmit nem jelent a stat.
igazából az elején feedeltem(tük) botot, azt nem kellett volna és akkor 30 perc win, utána meg lehexeltem/fogtam mindenkit és kb meg is haltam, szóval annyira nem vagyok sad a stat miatt
Quote (Saenchai @ May 7 2013 10:10pm)
jajj, mert én aztán bántanám tehéndingdingdongot
bántasz :c
amikor lehoztam a feeder sylnek a meccset timberrel azt bezzeg senki nem kommentálja
This post was edited by cowding on May 7 2013 02:11pm