d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev15695705715725734683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 7 2013 02:06pm
Quote (Karan2_Returned @ 7 May 2013 20:54)
Valaki segitsen.

http://1.imgland.net/Eg7hgv.jpg


en is vettem compendiumot de nem csinalt nekem ilyet, csak elso xnel van vagy csak ticketnel vagy mivan
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 7 2013 02:06pm
Quote (Rawen @ May 7 2013 10:02pm)
Nincs azzal semmi baj.


csak TI3-ra gyakorolt
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2013 02:07pm
Quote (sylke @ May 7 2013 08:05pm)
lol player
mondjuk csinált olyanokat azért amiktöl majdnem agyvérzést kaptam

pl amikor drow már majdnem 2 hitelt mindenkit és pusholták midet (t3 tower alol nem tudtunk kimenni)
patrik meg fogja magát és kifut a folyoig, és amikor orditok hogy PATRIK MI A FASZT CSINÁLSZ? akkor meg megszolal: harcolok a creepekkel
<ok>


ja és közben vagy 5x kellett alttaboznom, mer rici feljött tsre és micccccsinááááltoook?? : )))))))
hiába kickeltem visszajött
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2013 02:08pm
Quote (Saenchai @ 7 May 2013 22:06)
csak TI3-ra gyakorolt


Komolyan nincs vele semmi gond, ennyiből semmit nem lehet megmondani arról, hogy hogyan játszott, ráadásul volt 22 assistja tehát valószínűleg csinált is valamit, ofc ő hal meg a leghamarabb, neki kell a legkevesebb farm, wardol etc. Egyébként nem láttam a gamet szóval én is csak találgatok de semmit nem jelent a stat.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2013 02:09pm
Quote (Rawen @ May 7 2013 08:08pm)
Komolyan nincs vele semmi gond, ennyiből semmit nem lehet megmondani arról, hogy hogyan játszott, ráadásul volt 22 assistja tehát valószínűleg csinált is valamit, ofc ő hal meg a leghamarabb, neki kell a legkevesebb farm, wardol etc. Egyébként nem láttam a gamet szóval én is csak találgatok de semmit nem jelent a stat.


hát ö max csak akkor wardozott amikor elultizott :DD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 7 2013 02:09pm
Quote (sylke @ May 7 2013 10:05pm)
lol player
mondjuk csinált olyanokat azért amiktöl majdnem agyvérzést kaptam

pl amikor drow már majdnem 2 hitelt mindenkit és pusholták midet (t3 tower alol nem tudtunk kimenni)
patrik meg fogja magát és kifut a folyoig, és amikor orditok hogy PATRIK MI A FASZT CSINÁLSZ? akkor meg megszolal: harcolok a creepekkel
<ok>


majd lac kitanítja












Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 7 2013 02:10pm
Quote (Rawen @ May 7 2013 10:08pm)
Komolyan nincs vele semmi gond, ennyiből semmit nem lehet megmondani arról, hogy hogyan játszott, ráadásul volt 22 assistja tehát valószínűleg csinált is valamit, ofc ő hal meg a leghamarabb, neki kell a legkevesebb farm, wardol etc. Egyébként nem láttam a gamet szóval én is csak találgatok de semmit nem jelent a stat.


jajj, mert én aztán bántanám tehéndingdingdongot
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2013 02:10pm
Quote (Saenchai @ May 7 2013 08:09pm)
majd lac kitanítja












http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/521/664/3ef.gif


:DDDDDDDDD
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 7 2013 02:10pm
Quote (Rawen @ May 7 2013 10:08pm)
Komolyan nincs vele semmi gond, ennyiből semmit nem lehet megmondani arról, hogy hogyan játszott, ráadásul volt 22 assistja tehát valószínűleg csinált is valamit, ofc ő hal meg a leghamarabb, neki kell a legkevesebb farm, wardol etc. Egyébként nem láttam a gamet szóval én is csak találgatok de semmit nem jelent a stat.


igazából az elején feedeltem(tük) botot, azt nem kellett volna és akkor 30 perc win, utána meg lehexeltem/fogtam mindenkit és kb meg is haltam, szóval annyira nem vagyok sad a stat miatt

Quote (Saenchai @ May 7 2013 10:10pm)
jajj, mert én aztán bántanám tehéndingdingdongot


bántasz :c
amikor lehoztam a feeder sylnek a meccset timberrel azt bezzeg senki nem kommentálja :(

This post was edited by cowding on May 7 2013 02:11pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2013 02:11pm
Quote (sylke @ 7 May 2013 22:05)
lol player
mondjuk csinált olyanokat azért amiktöl majdnem agyvérzést kaptam

pl amikor drow már majdnem 2 hitelt mindenkit és pusholták midet (t3 tower alol nem tudtunk kimenni)
patrik meg fogja magát és kifut a folyoig, és amikor orditok hogy PATRIK MI A FASZT CSINÁLSZ? akkor meg megszolal: harcolok a creepekkel
<ok>


ja lel, nem baj, egy stat alapján akkor se megmondani semmit
Go Back To Magyar Topic List
Prev15695705715725734683Next
Add Reply New Topic New Poll