d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1569570571572573660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 4 2016 12:22am
Quote (GoreKnight9 @ 4 Mar 2016 08:14)
Sikerult megvalaszolnod a kerdest.
Igen mind irigyek vagyunk, mi nem tudnank ennyit kiadni egy telefonert.
Sikeres missszio kelemen!


kelemen kenyszerzubbonyban
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 4 2016 12:47am
Quote (Akizk @ 4 Mar 2016 00:45)
Vegyek 600 frankért s7edge-t?
Ja nem kell, mert 5.5" wtf...


Nincs valami, aminek rendes ára van? Égetnéd magad egy ilyen fillérphone-nal?

This post was edited by CyberPunk666 on Mar 4 2016 12:47am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 4 2016 12:52am
Quote (CyberPunk666 @ Mar 4 2016 07:47am)
Nincs valami, aminek rendes ára van? Égetnéd magad egy ilyen fillérphone-nal?


3 Iphone. Egyet kibasz a kukába, a másikkal pedig csinál egy szelfit, ahogy a harmadikkal pózol.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Mar 9 2016 01:39am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Mar 3 2016 05:37pm)
Vettem huawei p8at 420 euroert ajandek fejhallgatoval
Velemenyeket kerek ar/minoseg a szakertoktol pls


elegge elvezem eddig
NAON TECIK
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 9 2016 02:07am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Mar 9 2016 08:39am)
elegge elvezem eddig
NAON TECIK



Szerintem rajtad kivul senki se ismeri, postolj rola valamit
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 9 2016 03:43am
Quote (ecneB @ Mar 3 2016 06:07pm)
Kene melora telefon. Viszont akkor mar gondolkodtam h dual simes legyen. Kozepkategoria erdekelne egyelore. Lehet megfontolom a win platformot is, de lwginkabb droid erdekelne.


lenovok dual simesek, es elvileg tok jok
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Mar 9 2016 03:46am
Quote (anyd @ Mar 9 2016 09:07am)
Szerintem rajtad kivul senki se ismeri, postolj rola valamit


Nagyon szep kepeket csinal, gyors fokusz, este is nagyon jo a minoseg, rengeteg opcioval (front camera is 8 mp zoommal)
Screenshotot ugy csinalok hogy az ujjam butykevel korberajzolom a kepet amit eppen ki szeretnek vagni
A menu nagyon szep es konnyen kezelheto, szerintem a legjobb az androidok kozul
Eddig meg a megakadas vagy lefagyas minimalis jelet sem mutatta(nem ugy mint a fostos galaxys5 az elso hetben)
Hangminosege a gyari fulhallgatoval is epik
Nagyon konnyu es minosegi erzetet kelt ha a kezedben tartod
Akksi is siman birja masfel vagy ket napig a hasznalatom mellett
Siman hozza azt amit egy iphone6 \ S6 es olcsobban kijottem

Igazabol ezek miatt mar megerte nekem, amire hasznalom azt tokeletesen teljesiti
Ami zavar hogy nagyon konnyen sebezheto a kulseje, mar sikerult balfasz modon meg is karcolni
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,114.85
Mar 9 2016 03:46am
Quote (jarabekg @ 9 Mar 2016 11:43)
lenovok dual simesek, es elvileg tok jok


xiaomikat is nagyon dicserik, csak az lte-vel vannak problemak.
nagyon ra voltam kattanva a redmi note-okra relative olcsok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 9 2016 04:41am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Mar 9 2016 10:46am)
Nagyon szep kepeket csinal, gyors fokusz, este is nagyon jo a minoseg, rengeteg opcioval (front camera is 8 mp zoommal)
Screenshotot ugy csinalok hogy az ujjam butykevel korberajzolom a kepet amit eppen ki szeretnek vagni
A menu nagyon szep es konnyen kezelheto, szerintem a legjobb az androidok kozul
Eddig meg a megakadas vagy lefagyas minimalis jelet sem mutatta(nem ugy mint a fostos galaxys5 az elso hetben)
Hangminosege a gyari fulhallgatoval is epik
Nagyon konnyu es minosegi erzetet kelt ha a kezedben tartod
Akksi is siman birja masfel vagy ket napig a hasznalatom mellett
Siman hozza azt amit egy iphone6 \ S6 es olcsobban kijottem

Igazabol ezek miatt mar megerte nekem, amire hasznalom azt tokeletesen teljesiti
Ami zavar hogy nagyon konnyen sebezheto a kulseje, mar sikerult balfasz modon meg is karcolni


mondanám hogy rakj rá valami screen protectort, de én utálom őket
ne rakd egy zsebbe mondjuk kulcsal vagy apróval, vagy valami tokot vegyél neki
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 9 2016 05:34am
Quote (anyd @ Mar 9 2016 11:41am)
mondanám hogy rakj rá valami screen protectort, de én utálom őket
ne rakd egy zsebbe mondjuk kulcsal vagy apróval, vagy valami tokot vegyél neki


En fóliát tuti tennék rá
Go Back To Magyar Topic List
Prev1569570571572573660Next
Add Reply New Topic New Poll