Quote (anyd @ Mar 9 2016 09:07am)
Szerintem rajtad kivul senki se ismeri, postolj rola valamit
Nagyon szep kepeket csinal, gyors fokusz, este is nagyon jo a minoseg, rengeteg opcioval (front camera is 8 mp zoommal)
Screenshotot ugy csinalok hogy az ujjam butykevel korberajzolom a kepet amit eppen ki szeretnek vagni
A menu nagyon szep es konnyen kezelheto, szerintem a legjobb az androidok kozul
Eddig meg a megakadas vagy lefagyas minimalis jelet sem mutatta(nem ugy mint a fostos galaxys5 az elso hetben)
Hangminosege a gyari fulhallgatoval is epik
Nagyon konnyu es minosegi erzetet kelt ha a kezedben tartod
Akksi is siman birja masfel vagy ket napig a hasznalatom mellett
Siman hozza azt amit egy iphone6 \ S6 es olcsobban kijottem
Igazabol ezek miatt mar megerte nekem, amire hasznalom azt tokeletesen teljesiti
Ami zavar hogy nagyon konnyen sebezheto a kulseje, mar sikerult balfasz modon meg is karcolni