Quote (anyd @ 30 Dec 2017 16:29)
Mondjuk ez a masok vegzettsegen szajhabzas szerintem mindenki szajabol hanyinger, fateromat is lebasztam mert batyamat baszogatja hogy nincs diplomaja.. Szakacs egy budai etteremben, es eleg jol keres vele.
Nem feltetlen kell tanitottsagban merni egy ember sikeresseget.
Szerintem Joey egy fuggetlen ember, NerfHydra meg egyelore anyuciek penzen eloskodik, ha nem igy van akkor elnezest
This.
Nekem van diplomam, es leszarom ha valakinek nincs, de amikor pont egy ilyen ember kezd el magyarazni mint cpt faszrak akinek nincs hogy lol focidiploma kussoljal el lel az egy kicsit kibassza a biztositekot, foleg azert mert ha nagyon faszt kene meregetni akkor szerintem utcahosszal nyernem az ilyen jellegu mericskelest..