Quote (Karan2_Returned @ Jun 21 2016 04:19pm)
Fotozhattad volna a rendszamot es most mehetnel pereskedni
gyorsan, amíg lila a lábujjam; tudjam mutogatni :XD
elkéne menni ahhoz a kórházba kérni papírt h mi baja lett etc
aint nobody got time for that
túl sok olyan dolgot kéne hozzá csináljak ami újdonság/először csinálnám
nem szeretek ilyen típusú dolgokat csinálni
de meg ha el is megyek a kórházba h mi baja van
kellene tanú aki nekem ad igazat vagy idk
és egyedül mentem és nem is néztem körbe, h milyen népek vannak ott h esetleg holnap random odamenjek az egyikhez ha látom újból, h jönnie kéne a bíróságra...
sztem ezt csak úgy lehetett volna, hogy ott helyben leállítom, kijön a rendőr; megmutatom neki a lábujjamat, az meg idead pár ezrest :Xd