d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev15657585960172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2016 05:49am
Quote (-joey- @ 26 Aug 2016 13:48)
QUOTE=jarabekg,Aug 26 2016 12:35pm]gecire rohogok :DDDDDD


Én is. A barátod vergődése kitűnő példa volt a kreatív szabadidő felhasználásra.

Meg is hagyom ezt a topicot nektek, hogy megoszthassátok egymással a 2 hónap munka alatt összegyűjtött tapasztalataitokat.[/QUOTE]

a forumot is itt hagyhatnad
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 26 2016 05:50am
hianyolom a vasutaspoenokat, szerintem illenenek az elmult nehany oldalhoz
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 26 2016 05:52am
Quote (TresholdOfUniverse @ 26 Aug 2016 13:50)
hianyolom a vasutaspoenokat, szerintem illenenek az elmult nehany oldalhoz


en mar irtam
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 26 2016 05:53am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 26 2016 12:52pm)
en mar irtam


elnezest kivanok, valoban
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 26 2016 05:57am
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 26 2016 12:53pm)
elnezest kivanok, valoban


Fejlett vitakultura uralkodik errefele, nem feletkezünk meg semmilyen liturgiarol.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 26 2016 06:20am
Le se szarjátok, hogy hétvégén dolgoznom kell, egymást flamelitek, ahelyett, hogy engem sajnálnátok

Hát baszódjatok meg
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 26 2016 06:22am
Quote (Fej @ 26 Aug 2016 13:20)
Le se szarjátok, hogy hétvégén dolgoznom kell, egymást flamelitek, ahelyett, hogy engem sajnálnátok

Hát baszódjatok meg


En rendkívül szomorú vagyok amiatt, hogy most tudtad meg, hogy szombaton es vasarnap is dolgoznod kell.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2016 06:24am
Quote (Fej @ 26 Aug 2016 14:20)
Le se szarjátok, hogy hétvégén dolgoznom kell, egymást flamelitek, ahelyett, hogy engem sajnálnátok

Hát baszódjatok meg


én is nagyon sajnálom :hug:
majd holnap gondolok rád bowlingozás közben :rolleyes:

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 26 2016 06:25am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 26 2016 06:26am
Quote (Fej @ Aug 26 2016 01:20pm)
Le se szarjátok, hogy hétvégén dolgoznom kell, egymást flamelitek, ahelyett, hogy engem sajnálnátok

Hát baszódjatok meg


én sajnállak, majd gondolok rád bográcsozás vagy dugás közben

inkább dugás közben
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 26 2016 07:01am
Látom, nagyon elszabadultak az indulatok, tereljük új mederbe a dolgozás témáját.

What about 4 napos munkahét?

http://nol.hu/gazdasag/munka-munkaido-nyugdij-ceg-magyarorszag-1629123
Go Back To Magyar Topic List
Prev15657585960172Next
Add Reply New Topic New Poll