Quote (-joey- @ 26 Aug 2016 13:48)
QUOTE=jarabekg,Aug 26 2016 12:35pm]gecire rohogok :DDDDDD
Én is. A barátod vergődése kitűnő példa volt a
kreatív szabadidő felhasználásra.
Meg is hagyom ezt a topicot nektek, hogy megoszthassátok egymással a 2 hónap munka alatt összegyűjtött tapasztalataitokat.[/QUOTE]
a forumot is itt hagyhatnad