d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev156575859604765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 10 2015 09:06am
Quote (Jancsipapa @ Jun 10 2015 04:04pm)
evil urn?


Ezen a héten még nem volt időm játszani. Amúgy is még nightmare Act2 elején van az assa, és jó a Countess/Andy map, úgyhogy nem megyek vissza normalra.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 10 2015 09:13am
Orbán Ráhel 15 millió forintos tandíjért cserébe fejleszti agytekervényeit Európa ékszerdobozában
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 10 2015 09:33am
Quote (-joey- @ 10 Jun 2015 17:03)
Szökkensz.


Ember vagyok ahogy más is, elfeledtem eben a melegben. Hogy miert sutok? valamit sajnos ennem kell, epp hideg kaja nem nagyon volt. Nos nem kivánom senkinek se hogy ilyen tortényen, de aki nevet rajtam hat kapja be, élje át. Amikor halod hogy kint valami gáz van, kifutok, belelegzed a Cian Gázt (muanyagbol) Majd a szenmonoxidot tömenyen. En majdnem megfuladtam, hánytam Etc, de volt bennem anyi, hogy bármi történyen , akár az eletem árán is oltsak!!!!! Tudjátok ha 5p et tovább ég felroban az egesz ako telep (gáz robanas) Amikor a gáz " fel forr " Akkor bizyon nagy a baj. Az itthoni dolgo jol tortent, anyám csak nevetett pot faterom is. Ilyenek mondtak hogy ugy is koszos volt a fugony és nem akarta már kimosni, jo h leegett. Stb, ugy fgoták fel, hogy lehettett volna sokkal roszabb is, és meghalhatta volna, jobb 400k huf kár mind ha a fiad meghal, vagy egy egesz lakotelep felrobanik! Gyerekek aki nem hiszi el, es tovabra is nevet rajtam, az egy szanal mas szar szivtelen kis pocs, es tiszta szvbol kivanon, hogy legyen ö is ilyen balfasz mint en, es gyujtsa magara a hazat, de ö haljon is bele. Majd amikor ott állsz látod hogy az egész konyhátok ég, hirtelen a könyedtöl nem látsz, remegsz hogy mit tegyel ( mert hiaba hoszed h hirtelen eszedbe jut a tanultak es cselekszel, esokolsz h mi van...)
Akkor majd megtudjátok milyen az HA LÁNGOKBAN ÁL EGY LAKÁS. 8 óra munka alatt helyere raktuk ugy a konyhat (6an) hogy lakhato/etc. Szoval most mar nem potyog a vakolat. Sracok, nagyon paras egy ilyen helyzet, sose eljetek at! Vannak képek, mert a Rendorok tuzoltok csinaltak, meg en is, majd ha lesz anyi idom hogy ide tudok tovabb ulni fel dobom hogy nezett ki a konyhank sad.gif Sziasztok.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 10 2015 10:49am
ma is 1 orat kesik a vonatom, nem rossz
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 10 2015 11:06am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 10 2015 05:49pm)
ma is 1 orat kesik a vonatom, nem rossz


gondoltam feladok egy lottot erre kiderül 7ig lehet csak
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 10 2015 11:10am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 10 2015 06:06pm)
gondoltam feladok egy lottot erre kiderül 7ig lehet csak


odamentem egy csajhoz erre 2 mp mulva jött a baratja

nem az en napom
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2015 11:11am
Quote (Karan2_Returned @ 10 Jun 2015 19:10)
odamentem egy csajhoz erre 2 mp mulva jött a baratja

nem az en napom


Van akinek ennyi elég, hogy elélvezzem.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 10 2015 11:17am
Quote (Karan2_Returned @ 10 Jun 2015 18:10)
odamentem egy csajhoz erre 2 mp mulva jött a baratja

nem az en napom


Hogy kell elkepzelni amugy h odamesz egy csajhoz?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 10 2015 11:18am
Quote (Anarkin @ 10 Jun 2015 19:17)
Hogy kell elkepzelni amugy h odamesz egy csajhoz?


Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 10 2015 11:23am
Quote (Anarkin @ Jun 10 2015 06:17pm)
Hogy kell elkepzelni amugy h odamesz egy csajhoz?


allt egyedül ~97es csöcsökkel ugyhogy raköszöntem, megkerdeztem mi a terve az estere mondta var a baratjara azt abban a pillanatban meg is jött en meg eltavoztam mint ha mi sem törtent volna
Go Back To Magyar Topic List
Prev156575859604765Next
Add Reply New Topic New Poll