Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 20 2014 05:05pm)
jo volt a progress velencén, a városba egyszer se jutottunk be csak a tescoban mondta tomi egyszer így félkomolyan out of nowhere hogy menjek oda de azt ügyesen elhárítottam szerencsére
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 20 2014 05:14pm)
nembaj ma kimegyek megint!XD most úgyis jó kedvem van
nemrossz
gyere pubstompra))))))