d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev15657585960214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2012 12:10pm
Quote (Vismajor @ 11 Jun 2012 20:09)
Nincs időm visszakeresni, de nem, nem konkretizáltam... Azt irtam, hogy sokan meghalnak, többen, mint szerintem kéne. Erre jött a massziv sírás, hogy mekkora nyomorék vagyok.


100%, hogy én ilyet nem írtam és amíg nem keresed vissza addig bizony /care.



Quote (Vismajor @ 11 Jun 2012 20:09)
Nincs időm visszakeresni, de nem, nem konkretizáltam... Azt irtam, hogy sokan meghalnak, többen, mint szerintem kéne. Erre jött a massziv sírás, hogy mekkora nyomorék vagyok.



Te meg azt áruld el "bazdmeg", hogy hol irtam, hogy spoiler volt


Quote (Vismajor @ 11 Jun 2012 20:07)
20 oldalla ezelőtt, amikort szószerint ezt írtam, oldalakon keresztül sírtál, mekkora görény spoileres vagyok
érdekes egy ember vagy


Itt, 2 perccel ezelőtt.

This post was edited by Rawen on Jun 11 2012 12:11pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 11 2012 12:11pm
Quote (Rawen @ 11 Jun 2012 19:08)
Ja mekkora spoiler, hogy sokan meghalnak :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Biztos, hogy nem ezt írtad  hanem konkretizáltad, bárhova mész a neten mindenhol le van írva, hogy Martin legyilkolász egy rakat embert.


még szerencse h egyenlőre nem vagyok tisztába a nevekkel, így nemtom ki az a Martin :D
na viszont a 2. évad végééig bele se nézek a topicba
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2012 12:12pm
Quote (fahrii @ 11 Jun 2012 20:11)
még szerencse h egyenlőre nem vagyok tisztába a nevekkel, így nemtom ki az a Martin :D
na viszont a 2. évad végééig bele se nézek a topicba


A könyvek írója...
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 11 2012 12:13pm
Quote (fahrii @ 11 Jun 2012 20:11)
még szerencse h egyenlőre nem vagyok tisztába a nevekkel, így nemtom ki az a Martin :D
na viszont a 2. évad végééig bele se nézek a topicba


aki írta a könyveket, nem játszik a sorozatban, LOL

amúgy a második után se nézz be, mert a következő évadok is spoilerezve lesznek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 11 2012 12:13pm
Quote (Rawen @ Jun 11 2012 07:10pm)
100%, hogy én ilyet nem írtam és amíg nem keresed vissza addig bizony /care.







Itt, 2 perccel ezelőtt.


JAJ DE NYOMORÉK VAGY MÁR FASZOMAT
Azt irtam, hogy TE, RAWEN A MEGMONDÓ, te mondtad, hogy spoilereztem, és én már akkor is azt mondtam, hogy "mi a fasz volt ebben a spoiler?!"
Most azt mondtam, hogy te akkor megtámadtál, mekkora spoiler volt, leirod ugyanazt, gz=== lespoilereztem a mondókád? Isten segítsen
nah, de visszakeresem, meglátjuk ki failkodik
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2012 12:15pm
Quote (Vismajor @ 11 Jun 2012 20:13)
JAJ DE NYOMORÉK VAGY MÁR FASZOMAT
Azt irtam, hogy TE, RAWEN A MEGMONDÓ, te mondtad, hogy spoilereztem, és én már akkor is azt mondtam, hogy "mi a fasz volt ebben a spoiler?!"
Most azt mondtam, hogy te akkor megtámadtál, mekkora spoiler volt, leirod ugyanazt, gz=== lespoilereztem a mondókád? Isten segítsen
nah, de visszakeresem, meglátjuk ki failkodik


Ok gl mert tudom, hogy nem fogok azon ragelni ha annyit írsz, hogy sokan meghalnak.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 11 2012 12:17pm
Quote (Rawen @ Jun 11 2012 07:15pm)
Ok gl mert tudom, hogy nem fogok azon ragelni  ha annyit írsz, hogy sokan meghalnak.


De nem ebben a toikbna volt, ha nem az elsőben, és azt nem találom
afk suicide
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 11 2012 12:21pm
Quote (Vismajor @ 11 Jun 2012 20:07)
20 oldalla ezelőtt, amikort szószerint ezt írtam, oldalakon keresztül sírtál, mekkora görény spoileres vagyok
érdekes egy ember vagy


Quote (Vismajor @ 11 Jun 2012 20:09)
Nincs időm visszakeresni, de nem, nem konkretizáltam... Azt irtam, hogy sokan meghalnak, többen, mint szerintem kéne. Erre jött a massziv sírás, hogy mekkora nyomorék vagyok.



Te meg azt áruld el "bazdmeg", hogy hol irtam, hogy spoiler volt


ez mit jelent szerinted? vagy te sem érted a faszságokat amiket folyamatosan felböfögsz?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2012 12:23pm
Quote (RRC @ Jun 11 2012 06:21pm)
ez mit jelent szerinted? vagy te sem érted a faszságokat amiket folyamatosan felböfögsz?


te amúgy tényleg 18 vizsgát sikeresen megcsináltál csak ebben a félévben? vagy most direkt húzod vismajor agyát?!
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 11 2012 12:26pm
Quote (RRC @ 11 Jun 2012 19:21)
ez mit jelent szerinted? vagy te sem érted a faszságokat amiket folyamatosan felböfögsz?


OMG -.- mondd hogy trollkodsz

This post was edited by kusziyoker on Jun 11 2012 12:26pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15657585960214Next
Add Reply New Topic New Poll