Quote (Vismajor @ 11 Jun 2012 20:09)
Nincs időm visszakeresni, de nem, nem konkretizáltam... Azt irtam, hogy sokan meghalnak, többen, mint szerintem kéne. Erre jött a massziv sírás, hogy mekkora nyomorék vagyok.
100%, hogy én ilyet nem írtam és amíg nem keresed vissza addig bizony /care.
Quote (Vismajor @ 11 Jun 2012 20:09)
Nincs időm visszakeresni, de nem, nem konkretizáltam... Azt irtam, hogy sokan meghalnak, többen, mint szerintem kéne. Erre jött a massziv sírás, hogy mekkora nyomorék vagyok.
Te meg azt áruld el "bazdmeg", hogy hol irtam, hogy spoiler volt
Quote (Vismajor @ 11 Jun 2012 20:07)
20 oldalla ezelőtt, amikort szószerint ezt írtam, oldalakon keresztül sírtál, mekkora görény spoileres vagyok
érdekes egy ember vagy
Itt, 2 perccel ezelőtt.
This post was edited by Rawen on Jun 11 2012 12:11pm