d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1565758596064Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 15 2011 03:32am
Quote (Ad4mz @ Nov 15 2011 10:28am)
elhisszük, mégis te játszod meg az intelaktuális individuális egyént, amit 10 oldalig bírtál tartani
aztán csak elkezdted a fröcsögést meg a cigánykodást :D


intellektuálisa ilyen individuális módon reprezentálja lényét

Quote (Kajni)
Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
Dicsér eléggé e hitvány sereg,
És illik is, hogy ők dicsérjenek.
Te szülted őket, mint árnyát a fény,
De mindöröktől fogva élek én:
SZÉJJJJJEL szaggatnálak te veréb.
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 03:33am
Quote (Ad4mz @ Nov 15 2011 09:28am)
elhisszük, mégis te játszod meg az intelaktuális individuális egyént, amit 10 oldalig bírtál tartani
aztán csak elkezdted a fröcsögést meg a cigánykodást :D


mert minden poharnak van feneke es mostmar befejezted?
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 03:34am
Quote (beni @ Nov 15 2011 09:32am)
intellektuálisa ilyen individuális módon reprezentálja lényét


"Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
Dicsér eléggé e hitvány sereg,
És illik is, hogy ők dicsérjenek.
Te szülted őket, mint árnyát a fény,
De mindöröktől fogva élek én:
SZÉJJJJJEL szaggatnálak te veréb."

Legalabb a Quote-nel Kajnista-t irnal Kajni helyett, ennyi eszed lehetne
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 15 2011 03:38am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 10:34am)
"Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
Dicsér eléggé e hitvány sereg,
És illik is, hogy ők dicsérjenek.
Te szülted őket, mint árnyát a fény,
De mindöröktől fogva élek én:
SZÉJJJJJEL szaggatnálak te veréb."

Legalabb a Quote-nel Kajnista-t irnal Kajni helyett, ennyi eszed lehetne


önnön fényem nem más, mint a ragyogó intellektusod visszatükröződése

nem várhatod el, hogy pontosan idézzelek
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 03:41am
Quote (beni @ Nov 15 2011 09:38am)
önnön fényem nem más, mint a ragyogó intellektusod visszatükröződése

nem várhatod el, hogy pontosan idézzelek


nem az idezetrol beszelek, hanem az idezorol, igy elegge fake-nek latszik ;)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 15 2011 03:44am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 10:41am)
nem az idezetrol beszelek, hanem az idezorol, igy elegge fake-nek latszik ;)


szerintem a többieknek nem esett le, hogy ez egy koholt idézet :lol:

valószínűleg másnak is feltűnt, hogy te mindig jambikus pentameterekben beszélsz, így gyorsan átláttunk a szitán
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 03:45am
Quote (beni @ 15 Nov 2011 10:44)
szerintem a többieknek nem esett le, hogy ez egy koholt idézet :lol:

valószínűleg másnak is feltűnt, hogy te mindig jambikus pentameterekben beszélsz, így gyorsan átláttunk a szitán


:DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 03:55am
Quote (beni @ Nov 15 2011 09:44am)
szerintem a többieknek nem esett le, hogy ez egy koholt idézet :lol:

valószínűleg másnak is feltűnt, hogy te mindig jambikus pentameterekben beszélsz, így gyorsan átláttunk a szitán


Szerintem meg szimplan csak tul butak voltak olvasni, hogy mi all a Quote utan...
Te tenyleg 83-as szuletesu vagy?
Ennyi a dolgod?
Nem szegyenled magad?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 15 2011 03:56am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 10:55am)
Szerintem meg szimplan csak tul butak voltak olvasni, hogy mi all a Quote utan...
Te tenyleg 83-as szuletesu vagy?
Ennyi a dolgod?
Nem szegyenled magad?


ez csak hobbi

egyébként meg utálnám kipukkasztani a buborékod, de a quote nem azért nincs neked tulajdonítva, mert kajnit írtam kajnista helyett ... hanem mert sötét tuskó vagy
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 04:00am
Quote (beni @ Nov 15 2011 09:56am)
ez csak hobbi

egyébként meg utálnám kipukkasztani a buborékod, de a quote nem azért nincs neked tulajdonítva, mert kajnit írtam kajnista helyett ... hanem mert sötét tuskó vagy


"hanem mert sötét tuskó vagy" preciz, hogy ezt a reszt harom darab pont karakterrel elszeparaltad a frocsogesedtol, mivel az a te reszed, hiszen meg 1 szot sem tudsz lemasolni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1565758596064Next
Closed New Topic New Poll