d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev15657585960118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 6 2011 10:32am
Quote (xGurke @ Feb 6 2011 05:28pm)
írjátok majd be a neveteket, anyd felvesz mindenkit a csapatba


fura egy játék

kész a fullreg

This post was edited by N4aBz on Feb 6 2011 10:34am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 6 2011 10:34am
imo még nem regeltek normálisan csak a tutorialt végigtolták
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 6 2011 10:38am
zizi acc, kraatens város, zaretul hős
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 6 2011 10:43am
nemlátom egyikőtöketsem, mintha még nem lennétek
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 6 2011 10:56am
Quote (xGurke @ 6 Feb 2011 18:28)
írjátok majd be a neveteket, anyd felvesz mindenkit a csapatba


bceeN
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2011 10:58am
Quote (anyd @ Feb 6 2011 04:43pm)
nemlátom egyikőtöketsem, mintha még nem lennétek


biztos még az elejét csinálják

írjatok koórdinátákat, hogy hol van a városotok

This post was edited by xGurke on Feb 6 2011 10:58am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 6 2011 10:58am
Quote (xGurke @ Feb 6 2011 05:58pm)
biztos még az elejét csinálják


én már bevettem 2 bányát
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2011 10:59am
Quote (N4aBz @ Feb 6 2011 04:58pm)
én már bevettem 2 bányát


koordinátát
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 6 2011 10:59am
Quote (anyd @ 6 Feb 2011 17:43)
nemlátom egyikőtöketsem, mintha még nem lennétek


én má abszolút nem értem ezt, de np. lépek moziba, holnap/ma este meglátom mi is a stájsz, mert e-mailt pl csak most kért, itt zizi é zizike acc foglaltak voltak, majd azt írta h szeró vagy mi a gethes kurva annya picsája full. Aztán rádobott a fent említett falumhoz. :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 6 2011 10:59am
Quote (xGurke @ Feb 6 2011 05:59pm)
koordinátát


180 185.

regiont is?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15657585960118Next
Add Reply New Topic New Poll