d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev156575859605001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 30 2010 10:40am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 30 2010 10:51am
Quote (RRC @ Jul 30 2010 06:49pm)


a guestkeyt másnak passzoltad le? :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 30 2010 10:54am
Quote (Saenchai @ 30 Jul 2010 18:51)
a guestkeyt másnak passzoltad le? :(


nincs itthon az öcsém, elvitte magával a tokot
a pmedet meg most olvastam csak : )
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 30 2010 10:55am
Quote (RRC @ Jul 30 2010 06:54pm)
nincs itthon az öcsém, elvitte magával a tokot
a pmedet meg most olvastam csak : )


pedig már lelkileg felkészültem,hogy meg kell majd késelnem valakit
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 30 2010 11:08am
Quote (bajcli @ 30 Jul 2010 18:40)
http://www.youtube.com/watch?v=vVHVvbnmgjM


ez az official epik topikba való meg a walk on by is tőlük meg még pár
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 30 2010 11:52am
holnap veszek egy nokia 5230 telefont. remélem ez tovább bírja, mint amikor legutóbb sokat költöttem egy telefonra... az olcsó persze sokáig működik... ha ezzel befürdök soha többet nem veszek csak 10 éves telefonokat.

ha vkinek van ilyen esetleg leírhatná a véleményét tapasztalatát a teloval kapcsolatban.
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 30 2010 11:55am
Quote (RRC @ 30 Jul 2010 18:49)


nevetséges ...
most ha beírom , hogy takarodj én is kapok 10 %-ot ? :unsure:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 30 2010 11:57am
Quote (Anamy @ 30 Jul 2010 19:55)
nevetséges ...
most ha beírom , hogy takarodj én is kapok 10 %-ot ? :unsure:


mindjárt kiderül.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 30 2010 12:10pm
Quote (Imdeth @ 30 Jul 2010 19:08)
ez az official epik topikba való meg a walk on by is tőlük meg még pár


de olyan nincs, meg ha lenne is, akkoris telefosnák mindenféle randomok mindenféle szarral.

btw van új monkey island játék \o/
Go Back To Magyar Topic List
Prev156575859605001Next
Closed New Topic New Poll