☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
56
57
58
59
60
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 574756
Replies: 50000
Track Topic
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#571
Jul 30 2010 10:40am
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#572
Jul 30 2010 10:49am
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46452247&p=309932075#p309932075
24 óra és +10%
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#573
Jul 30 2010 10:51am
Quote (RRC @ Jul 30 2010 06:49pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46452247&p=309932075#p309932075
24 óra és +10%
a guestkeyt másnak passzoltad le?
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#574
Jul 30 2010 10:54am
Quote (Saenchai @ 30 Jul 2010 18:51)
a guestkeyt másnak passzoltad le?
nincs itthon az öcsém, elvitte magával a tokot
a pmedet meg most olvastam csak : )
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#575
Jul 30 2010 10:55am
Quote (RRC @ Jul 30 2010 06:54pm)
nincs itthon az öcsém, elvitte magával a tokot
a pmedet meg most olvastam csak : )
pedig már lelkileg felkészültem,hogy meg kell majd késelnem valakit
Imdeth
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold
:
25.00
Warn: 40%
#576
Jul 30 2010 11:08am
Quote (bajcli @ 30 Jul 2010 18:40)
http://www.youtube.com/watch?v=vVHVvbnmgjM
ez az official epik topikba való meg a walk on by is tőlük meg még pár
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#577
Jul 30 2010 11:52am
holnap veszek egy nokia 5230 telefont. remélem ez tovább bírja, mint amikor legutóbb sokat költöttem egy telefonra... az olcsó persze sokáig működik... ha ezzel befürdök soha többet nem veszek csak 10 éves telefonokat.
ha vkinek van ilyen esetleg leírhatná a véleményét tapasztalatát a teloval kapcsolatban.
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#578
Jul 30 2010 11:55am
Quote (RRC @ 30 Jul 2010 18:49)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46452247&p=309932075#p309932075
24 óra és +10%
nevetséges ...
most ha beírom , hogy takarodj én is kapok 10 %-ot ?
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#579
Jul 30 2010 11:57am
Quote (Anamy @ 30 Jul 2010 19:55)
nevetséges ...
most ha beírom , hogy takarodj én is kapok 10 %-ot ?
mindjárt kiderül.
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#580
Jul 30 2010 12:10pm
Quote (Imdeth @ 30 Jul 2010 19:08)
ez az official epik topikba való meg a walk on by is tőlük meg még pár
de olyan nincs, meg ha lenne is, akkoris telefosnák mindenféle randomok mindenféle szarral.
btw van új monkey island játék \o/
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
56
57
58
59
60
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact