Quote (Rezs @ Jul 18 2010 08:04pm)
de én igen!
dobihoz van köze!
Quote (Vismajor @ Jul 18 2010 08:04pm)
inb4 dobi

Quote (LaserBack @ Jul 18 2010 08:04pm)
mindenki érti, csak már unalmas, okj?
LESZARLAK RANDOM!This post was edited by sylke on Jul 18 2010 02:06pm