d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15657585960512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 23 2010 04:54pm
Quote (Ad4mz @ 24 Jun 2010 00:52)
ez globális


de vajon kik csinájják?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 23 2010 04:55pm
Quote (Sanyika @ 24 Jun 2010 00:54)
de vajon kik csinájják?


a mátrixosok ofc
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 23 2010 04:56pm
Quote (Sanyika @ Jun 23 2010 10:54pm)
de vajon kik csinájják?


akik razziázzák a t-rent oldalakat meg szervergépeket meg a fasztestűeket.
ja és mátrixosok ofc.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 23 2010 04:57pm
Quote (uberpro123 @ 23 Jun 2010 23:56)
akik razziázzák a t-rent oldalakat meg szervergépeket meg a fasztestűeket.
ja és mátrixosok ofc.


Fasztestu
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 23 2010 04:58pm
Quote (Ad4mz @ 24 Jun 2010 00:55)
a mátrixosok ofc


megverjük öket?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 23 2010 04:58pm
Quote (Sanyika @ 24 Jun 2010 00:58)
megverjük öket?


valaki dobja be norless hűsítő balatoni képét a srácnak, hogy tudja kivel kezd
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 23 2010 05:01pm
DE BAZMEG

a szaros /b/ se jön be

most mire recskázzak???
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 23 2010 05:01pm
kajálnom kéne mert még nem vacsoráztam.
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jun 23 2010 05:01pm
Quote (bbaallaaggee @ 24 Jun 2010 01:01)
DE BAZMEG

a szaros /b/ se jön be

most mire recskázzak???


sok pron oldal van a neten...

vagy puruttya extrém
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 23 2010 05:02pm
szar kedvem van, nem akarok lefeküdni -.-
Go Back To Magyar Topic List
Prev15657585960512Next
Closed New Topic New Poll