d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1565758596065Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 31 2010 12:58pm
Quote (Nerz8 @ 31 May 2010 20:55)
én mostanában ezeken röhögtem nagyot :'D

http://noob.hu/2010/05/31/1274711004813.jpg

http://noob.hu/2010/05/31/1263158637500.jpg

http://noob.hu/2010/05/31/m3.jpg


natakaroggy :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 31 2010 01:00pm
Quote (Nerz8 @ May 31 2010 07:55pm)
én mostanában ezeken röhögtem nagyot :'D

http://noob.hu/2010/05/31/1274711004813.jpg

http://noob.hu/2010/05/31/1263158637500.jpg

http://noob.hu/2010/05/31/m3.jpg


utolsó :DDDD
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 31 2010 01:01pm
Quote (Nerz8 @ 31 May 2010 20:55)
én mostanában ezeken röhögtem nagyot :'D

http://noob.hu/2010/05/31/1274711004813.jpg

http://noob.hu/2010/05/31/1263158637500.jpg

http://noob.hu/2010/05/31/m3.jpg


Az utolsó fasza, de sztem a nigger niggerest semmi nem üti fócsanon, most nézelődök ott, hátha találok vmi vicceset.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 01:03pm
Quote (ZsDanee @ 31 May 2010 20:01)
Az utolsó fasza, de sztem a nigger niggerest semmi nem üti fócsanon, most nézelődök ott, hátha találok vmi vicceset.










Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 01:07pm
Na emberek én elmentem lefeküdni... ( Új meló hely, és reggel 6ra kell bent lennem, szóval igencsak korán kell kelnem... )

Szóval nem tudom megvárni az éjfélt, de a szavazás szerintem már nem nagyon fog változni, a nyertes egyértelmű, és mindenki látja hol helyezkedik el a listán. :)
Gratula mindenkinek, remélem azért annyira nem volt szörnyű ez a verseny. :)

Gúd Nájt! :)
May 31 2010 01:07pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 01:08pm
Ha minden igaz ez itt a "végeredmény":

Predi: 15
Sin: 8
Beni: 5
ElCapitano: 5
Ad4mz: 5
Frostler: 5
Klontar: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
InfamousMythos: 4
Lacoking: 4
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Vharimatras: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1
ReDEyeS: 1
SleepingDragon: 1
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 31 2010 01:10pm
Quote (ZsDanee @ May 31 2010 07:01pm)
Az utolsó fasza, de sztem a nigger niggerest semmi nem üti fócsanon, most nézelődök ott, hátha találok vmi vicceset.


postold a niggereset, nem találom
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 31 2010 01:10pm
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 21:07)
Na emberek én elmentem lefeküdni... ( Új meló hely, és reggel 6ra kell bent lennem, szóval igencsak korán kell kelnem... )

Szóval nem tudom megvárni az éjfélt, de a szavazás szerintem már nem nagyon fog változni, a nyertes egyértelmű, és mindenki látja hol helyezkedik el a  listán. :)
Gratula mindenkinek, remélem azért annyira nem volt szörnyű ez a verseny. :)

Gúd Nájt! :)


király topik lett belőle (Y)

jóéjt mester
May 31 2010 01:11pm
Inappropriate Post Content
Go Back To Magyar Topic List
Prev1565758596065Next
Add Reply New Topic New Poll