Na emberek én elmentem lefeküdni... ( Új meló hely, és reggel 6ra kell bent lennem, szóval igencsak korán kell kelnem... )
Szóval nem tudom megvárni az éjfélt, de a szavazás szerintem már nem nagyon fog változni, a nyertes egyértelmű, és mindenki látja hol helyezkedik el a listán.

Gratula mindenkinek, remélem azért annyira nem volt szörnyű ez a verseny.

Gúd Nájt!
