Quote (Ghostmasterq @ 18 Mar 2011 22:04)
ty,közbe megtaláltam.
na asszem raj vagyok. a leírtak szerint csináltam mindent,kb 20 sec se volt a beszédidő,szal 400 hufért 1 hó member \m/
ja,és így,hogy nincs reklámcsík,már néha se szaggat be :)))))
btw hogy tudok clan chatre írni,ha in-game vagyok? vagy csak lobbyból lehet?
meg még annyit,hogy vtibor mondja meg a karinevét!
This post was edited by H4xooR on Mar 18 2011 03:26pm