Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 05:24pm)
azert ennyi dotazas honozas utan tullephettel volna azon hogy K/D/A : D
igen tudom, kiraly volt hogy raultiztam 1 emberre, az legalabb megdoglott, csak hogy ne maradjon az 5v5 fightra
1x voltam veled honban, azt is elbuktuk, csak akkor nekem volt legjobb 'statom' a timben jurneroval, ha mar K/D/Anal tartunk
neked általában ilyen statod van, vagy pedig solozol valami szarnoob heroval egész gém alatt
és annak is van oka szerintem hogy inkább velem játszanak, nem veled, ha mindketten ottvagyunk, te selejtes szar