d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev15657585960382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 11 2010 01:09pm
Quote (bajcli @ 11 Apr 2010 20:02)
én is azt néztem :D

blackburn - manchester meg 'pool - fulham.
najó, a 'pool meccse jobb volt, de attól se basztam hanyatt magam.


honnan van néked digi tv-d?
gib!

This post was edited by SirCsimbok on Apr 11 2010 01:10pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 11 2010 01:23pm
Quote (SirCsimbok @ 11 Apr 2010 21:09)
honnan van néked digi tv-d?
gib!


úgy, hogy a digi a kábelszolgáltatóm :D
viszont sport tévém meg újabban vagy nincs, vagy csak elvándorolt valahova :(
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 11 2010 01:25pm
Quote (bajcli @ 11 Apr 2010 20:23)
úgy, hogy a digi a kábelszolgáltatóm :D
viszont sport tévém meg újabban vagy nincs, vagy csak elvándorolt valahova :(


és eurosport2?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 14 2010 04:38pm
6 pont flór :highfive:

Szép volt a meccs.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 18 2010 08:35am
24' M. Diame
37' S. Nasri
41' [0 - 1] T. Walcott
48' [0 - 2] M. Silvestre
68' T. Bramble
80' [1 - 2] B. Watson
89' [2 - 2] T. Bramble
90' [3 - 2] C. N´Zogbia


gz arsenal :lol:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 18 2010 10:25am
Quote (Vharimatras @ Apr 18 2010 03:35pm)
24'  M. Diame 
37'  S. Nasri 
41' [0 - 1]  T. Walcott 
48' [0 - 2]  M. Silvestre 
68'  T. Bramble 
80' [1 - 2] B. Watson 
89' [2 - 2] T. Bramble 
90' [3 - 2] C. N´Zogbia


gz arsenal :lol:



mi meg ikszeltünk a favágó gecikkel
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Apr 19 2010 12:11pm


hülye állat
az ilyet örökre eltiltanám

ja, kapott egy sárgát!, akkor nem szóltam...

This post was edited by A122 on Apr 19 2010 12:12pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 19 2010 12:17pm
Quote (A122 @ 19 Apr 2010 19:11)
http://www.youtube.com/watch?v=9vbYtEu8rdg

hülye állat
az ilyet örökre eltiltanám


hát ez hülye az fix

elsőre szerintem fel sem fogta mit csinált pfff

utolag tuti kap egy pár meccses eltiltást
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 19 2010 12:27pm
7-0

fuck yea.
Member
Posts: 18,260
Joined: Feb 23 2009
Gold: 28.95
Apr 19 2010 12:28pm
Quote (bajcli @ Apr 19 2010 08:27pm)
7-0

fuck yea.


bayern fan ? :ph34r:
Go Back To Magyar Topic List
Prev15657585960382Next
Add Reply New Topic New Poll