d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev15657585960162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 1 2008 10:53pm
nehogymár a 6. oldalon legyen ez a topic!

Bleach ep 182öt ki látta? ohmy.gif
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Aug 2 2008 02:01am
Quote (Vharimatras @ Sat, 2 Aug 2008, 06:53)
nehogymár a 6. oldalon legyen ez a topic!

Bleach ep 182öt ki látta? ohmy.gif


én láttam. annyira nem jönnek be ezek a részek... fasznak hagyták ott Aizenéket sad.gif

This post was edited by maybeimhere on Aug 2 2008 02:01am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 2 2008 02:03am
Quote (maybeimhere @ Sat, Aug 2 2008, 09:01am)
én láttam. annyira nem jönnek be ezek a részek... fasznak hagyták ott Aizenéket sad.gif


naja sad.gif

mondjuk Enryuu sikkaija elég jó biggrin.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 2 2008 04:10am
Quote (Vharimatras @ Sat, 2 Aug 2008, 10:03)
naja sad.gif

mondjuk Enryuu sikkaija elég jó biggrin.gif


shikai*
amugy mint szinte mindig a fillerek most is szarok ofc sad.gif
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 2 2008 04:20am
Quote (Rawen @ Sat, 26 Jul 2008, 12:00)
29-30(special) resz vegen talaljak meg,es a 31. reszben elesztik fel
de milyen mosomedve?XD



Quote (Nerz8 @ Sat, 26 Jul 2008, 12:03)
xDD


a Shukaku az egyfarkú mosómedve démon úgy tudom! mad.gif mad.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 2 2008 04:44am
Quote (H4xooR @ Sat, 2 Aug 2008, 12:20)
a Shukaku az egyfarkú mosómedve démon úgy tudom! mad.gif mad.gif


k,true utananeztem,de attol meg nem kell leforditani,mert nagyon hulyen hangzik ^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 2 2008 08:46am
Zomgawd BEST AMV I HAVE EVER SEEN.
Az editeles, az oszevagas, minden kurva nagy. Egyszeruen a legjobb amit valaha lattam. Asszem mar postoltam, de az meg care, megint bebaszom ide :

Member
Posts: 14,166
Joined: Feb 25 2005
Gold: 3,220.00
Aug 2 2008 09:02am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 2 Aug 2008, 16:46)
Zomgawd BEST AMV I HAVE EVER SEEN.
Az editeles, az oszevagas, minden kurva nagy. Egyszeruen a legjobb amit valaha lattam. Asszem mar postoltam, de az meg care, megint bebaszom ide :

http://www.youtube.com/watch?v=OZBFv6568pk


hát baz+ biggrin.gif
őszintén kétkedve néztem, nagyon *spoiler* gyanús, de télleg kurvajól lett összevágva
1 frame-en sincs rajta...imbaság
mellesleg iszonyat jó szerepet kapott eza kis hülye a filmben
persze Vincent haverunkat és a kis csoze Yuffi-t nem übereli, de azér nice

vicces, pont most tolom kb 20adjára és azon gondolkoztam, hogy a végén milyen setup az, amit még nem toltam. talán a mega-über Vincent nem volt benne sose a final party-ban, de majd meglátjuk

a film meg 9/10 biggrin.gif
1080p only tongue.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 2 2008 09:06am
Quote (Silent_ @ Sat, 2 Aug 2008, 16:02)
hát baz+ biggrin.gif
őszintén kétkedve néztem, nagyon *spoiler* gyanús, de télleg kurvajól lett összevágva
1 frame-en sincs rajta...imbaság
mellesleg iszonyat jó szerepet kapott eza kis hülye a filmben
persze Vincent haverunkat és a kis csoze Yuffi-t nem übereli, de azér nice

vicces, pont most tolom kb 20adjára és azon gondolkoztam, hogy a végén milyen setup az, amit még nem toltam. talán a mega-über Vincent nem volt benne sose a final party-ban, de majd meglátjuk

a film meg 9/10 biggrin.gif
1080p only tongue.gif


Sephiroth nagyon jol meg lett csinalva. Mire ertetted, hogy nincs benne egy frame-ben sem?
En egyetlen egyszer jatszottam fullosan vegig FF7et, azota ha tolom, akkor Single Character Challenge-et probalgatok. Ez annyibol all, hogy egyetlen karakterrel tolod vegig a game-et ^^ Google-on talaltam anno leirast rola, hogy hogyan kell Clouddal, azota vele ketszer kiprogettem, egyszer Tiffaval, most pedig Vincenttel probalkozom, csak neki nem olyan hatasosak a Limitjei sajna. Atm disk 1-en vagyok Train Graveyardban ^^

This post was edited by kabraxis6 on Aug 2 2008 09:07am
Member
Posts: 14,166
Joined: Feb 25 2005
Gold: 3,220.00
Aug 2 2008 09:14am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 2 Aug 2008, 17:06)
Sephiroth nagyon jol meg lett csinalva. Mire ertetted, hogy nincs benne egy frame-ben sem?
En egyetlen egyszer jatszottam fullosan vegig FF7et, azota ha tolom, akkor Single Character Challenge-et probalgatok. Ez annyibol all, hogy egyetlen karakterrel tolod vegig a game-et ^^ Google-on talaltam anno leirast rola, hogy hogyan kell Clouddal, azota vele ketszer kiprogettem, egyszer Tiffaval, most pedig Vincenttel probalkozom, csak neki nem olyan hatasosak a Limitjei sajna. Atm disk 1-en vagyok Train Graveyardban ^^


úgy értem, hogy a videóban (ha láttad a filmet) várod, hogy mikor mutatja, de nem vágta bele szerencsére, így annak jó kis kedvcsináló aki még nem látta, hiszen nincs spoiler
Vincent-el izzadni fogsz, igen, limit miatt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15657585960162Next
Add Reply New Topic New Poll