d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev15685695705715724683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 7 2013 01:13pm
Quote (SummertimeClothes @ May 7 2013 08:10pm)
>s4 rekordja magnussal 32:4 official gamekben
>inkabb odaadja bulldognak, akinek tudott volna druidot firstpickelni
neha elszomorit hogy fogadok


Gondolom probalkoznak mindenfele felallassal TI3 elött, hogy ök legyenek a bajnokok. :^)
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 7 2013 01:52pm
Quote (Karan2_Returned @ May 7 2013 08:13pm)
Gondolom probalkoznak mindenfele felallassal TI3 elött, hogy ök legyenek a bajnokok. :^)


++
en most biztos nem fogadnek semmire
foleg mivel van 2 "uj" hero is
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 7 2013 01:54pm
Valaki segitsen.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2013 01:57pm
Quote (Karan2_Returned @ 7 May 2013 21:54)
Valaki segitsen.

http://1.imgland.net/Eg7hgv.jpg


East az LGD+VG, West az jó kérdés, EG/mouz/Empire/rox.kis, nem tudom.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2013 01:59pm
http://i.imgur.com/XFZ3MR9.jpg

a kurva isten faszát
23. percben lett meg kb a ptm meg a vangum
nem tudom hogy nyertük meg
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 7 2013 02:00pm
Quote (Karan2_Returned @ May 7 2013 09:54pm)
Valaki segitsen.

http://1.imgland.net/Eg7hgv.jpg


Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 7 2013 02:01pm
Quote (sylke @ May 7 2013 09:59pm)
http://i.imgur.com/XFZ3MR9.jpg

a kurva isten faszát
23. percben lett meg kb a ptm meg a vangum
nem tudom hogy nyertük meg




Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 7 2013 02:02pm
Quote (sylke @ May 7 2013 08:59pm)
http://i.imgur.com/XFZ3MR9.jpg

a kurva isten faszát
23. percben lett meg kb a ptm meg a vangum
nem tudom hogy nyertük meg


Keylogger
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2013 02:02pm
Quote (Saenchai @ 7 May 2013 22:01)
http://4.ii.gl/SGSz.png

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/537/525/4f1.gif


Nincs azzal semmi baj.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2013 02:05pm
Quote (Saenchai @ May 7 2013 08:01pm)
http://4.ii.gl/SGSz.png

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/537/525/4f1.gif


lol player
mondjuk csinált olyanokat azért amiktöl majdnem agyvérzést kaptam

pl amikor drow már majdnem 2 hitelt mindenkit és pusholták midet (t3 tower alol nem tudtunk kimenni)
patrik meg fogja magát és kifut a folyoig, és amikor orditok hogy PATRIK MI A FASZT CSINÁLSZ? akkor meg megszolal: harcolok a creepekkel
<ok>
Go Back To Magyar Topic List
Prev15685695705715724683Next
Add Reply New Topic New Poll