Quote (beni @ 6 Nov 2011 18:38)
fps játékokból nem készült jó film szerintem (doom is egy kalap szar lett) ...
én a diós háttérvilágban sokkal több fantáziát látok ... de persze itt is ott a veszély, hogy elkúrják, mint a prince of persiát, ha 12es karikával akarják majd kihozni
de wowban mi lenne az alapsztori? van két klán (vagymi) ami egymást támadja folyamatosan?
beni nem játszott a warcraft 3-mal.