d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15685695705715724114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Nov 6 2011 11:30am
Quote (Rezs @ 6 Nov 2011 18:50)
már nagyon rá vagyok izgulva :(
meg ilyenkor beindul a fantáziám


rezs fantáziája :c
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 6 2011 11:38am
Quote (beni @ 6 Nov 2011 18:38)
fps játékokból nem készült jó film szerintem (doom is egy kalap szar lett) ...

én a diós háttérvilágban sokkal több fantáziát látok ... de persze itt is ott a veszély, hogy elkúrják, mint a prince of persiát, ha 12es karikával akarják majd kihozni



de wowban mi lenne az alapsztori? van két klán (vagymi) ami egymást támadja folyamatosan?


beni nem játszott a warcraft 3-mal.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 6 2011 11:42am
Quote (bajcli @ Nov 6 2011 05:38pm)
beni nem játszott a warcraft 3-mal.


pedig annak is milyen kurvajó története van, szívesen játszottam volna inkább egy warcraft 4 stratégiai játékkal, mint egy buzi world of warcraftal
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 6 2011 11:43am
Quote (Rezs @ 6 Nov 2011 19:42)
pedig annak is milyen kurvajó története van, szívesen játszottam volna inkább egy warcraft 4 stratégiai játékkal, mint egy buzi world of warcraftal


pedig abban is viszik tovább a sztorit, csakhát sokkal szarabb.
w3 + tft sztori > all
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 6 2011 11:49am
Quote (beni @ Nov 6 2011 06:38pm)




de wowban mi lenne az alapsztori? van két klán (vagymi) ami egymást támadja folyamatosan?


mivel egy komplett univerzumról van szó kb. akármit bele lehet erőltetni a wow világába, feltűnhet valami 400000 éves főgonosz,azt összefognak a klánok ellene,vagy akármi
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 6 2011 11:50am
Quote (bajcli @ 6 Nov 2011 18:43)
pedig abban is viszik tovább a sztorit, csakhát sokkal szarabb.
w3 + tft sztori > all


true that
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 6 2011 11:50am
Quote (bajcli @ Nov 6 2011 06:38pm)
beni nem játszott a warcraft 3-mal.


valóban, de a warcraft első részével igen ^^ a három képek alapján már túl csili-vili neonfényes látványvilágú
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 6 2011 11:51am
Quote (beni @ 6 Nov 2011 18:50)
valóban, de a warcraft első részével igen ^^ a három képek alapján már túl csili-vili neonfényes látványvilágú


the fuck?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 6 2011 11:52am
Quote (beni @ 6 Nov 2011 19:50)
valóban, de a warcraft első részével igen ^^ a három képek alapján már túl csili-vili neonfényes látványvilágú


szevasz sondor
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 6 2011 11:55am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 6 2011 06:51pm)
the fuck?


úgy néz ki, mintha gettó niggák kék fénycsöveket pimpeltek volna a kocsijuk alvázához



ez a király :lol:
Go Back To Magyar Topic List
Prev15685695705715724114Next
Closed New Topic New Poll