d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1567568569570571614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Apr 19 2016 09:24am
Quote (MarcusD @ Apr 19 2016 02:54pm)
sok ideje nem játszottam, toltam két meccset hogy frissítse a rankomat (elsőt obv elvesztettem, velem olyan játékosok voltak akiknek olyan aimjük volt mintha x360 dpaddal próbálnának célozni)
kb ilyen botok ellen játszottam meg botokkal voltam, természetesen egytől egyig oroszok

GN3 voltam még rank reset előtt, és berak silver 4-be :DDDD casualban jobb játékosok tolják

http://2.1m.yt/yp6EJ_q.png


nem szégyen az ha az ember szar
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 19 2016 09:36am
Quote (rapiddani @ 19 Apr 2016 16:24)
nem szégyen az ha az ember szar


akkor kaphatok rank upot ha veszítek, de kurva jó a K/D-m és sok mvp-m van? vagy muszáj nyerni ahhoz hogy +mmrt kapjak
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 19 2016 09:49am
Quote (MarcusD @ 19 Apr 2016 17:36)
akkor kaphatok rank upot ha veszítek, de kurva jó a K/D-m és sok mvp-m van? vagy muszáj nyerni ahhoz hogy +mmrt kapjak


kit érdekel a rank :wacko:
ha jól játszol úgyis feldob, nemtom minek ilyeneken kínlódni hogy JAJ MI KELL HOGY RANKUPOLJON
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 19 2016 09:51am
Quote (MarcusD @ Apr 19 2016 04:36pm)
akkor kaphatok rank upot ha veszítek, de kurva jó a K/D-m és sok mvp-m van? vagy muszáj nyerni ahhoz hogy +mmrt kapjak


keseld le a tarsadat amikor defuseolja a bombat es vedd fel te, több mvpt kapsz)))
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 19 2016 09:52am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Apr 2016 16:49)
kit érdekel a rank :wacko:
ha jól játszol úgyis feldob, nemtom minek ilyeneken kínlódni hogy JAJ MI KELL HOGY RANKUPOLJON


csak kíváncsi voltam, annyira nem érdekel a rank, inkább hogy milyen játékosokkal játszok
casualban színvonalasabb gameket játszottam mint ez a kettő

Quote (Karan2_Returned @ 19 Apr 2016 16:51)
keseld le a tarsadat amikor defuseolja a bombat es vedd fel te, több mvpt kapsz)))


de akkor megutálnak az oroszok azt pár óra múlva már jön értem a fekete csajka

This post was edited by MarcusD on Apr 19 2016 09:53am
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Apr 19 2016 10:02am
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 19 2016 04:49pm)
kit érdekel a rank :wacko:
ha jól játszol úgyis feldob, nemtom minek ilyeneken kínlódni hogy JAJ MI KELL HOGY RANKUPOLJON


igaz szavak

semmi értelme a rank rendszernek, mivel nem a tényleges skillt tükrözi (jó, valamilyen szinten igen, de nem erre kell alapozni)

Quote (MarcusD @ Apr 19 2016 04:52pm)
csak kíváncsi voltam, annyira nem érdekel a rank, inkább hogy milyen játékosokkal játszok
casualban színvonalasabb gameket játszottam mint ez a kettő


nagy rankben is van bőven nyomorult orosz/lengyel, smurfök, cheaterek, stb

This post was edited by Nerz8_Returned on Apr 19 2016 10:03am
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Apr 19 2016 10:05am
Quote (MarcusD @ Apr 19 2016 04:36pm)
akkor kaphatok rank upot ha veszítek, de kurva jó a K/D-m és sok mvp-m van? vagy muszáj nyerni ahhoz hogy +mmrt kapjak


pontrendszerhez van kotve a rank, oda rak be amennyi pontod van
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 19 2016 11:43am
Quote (Nerz8_Returned @ 19 Apr 2016 17:02)
igaz szavak

semmi értelme a rank rendszernek, mivel nem a tényleges skillt tükrözi (jó, valamilyen szinten igen, de nem erre kell alapozni)



nagy rankben is van bőven nyomorult orosz/lengyel, smurfök, cheaterek, stb


fug, hát akkor nem fogom ezt se sokat soloban játszani

Quote (Coolface @ 19 Apr 2016 17:05)
pontrendszerhez van kotve a rank, oda rak be amennyi pontod van


ez megvan, de arra voltam kíváncsi, hogy lehetséges-e hogy úgy kapok pluszpontot egy meccs után, hogy veszítek, mivel volt egy magas K/Dm meg sok MVP-m a csapatomhoz képest?
csak mert ugye itt csben egyáltalán nem látszik hogy egyáltalán mennyi pontod van vagy hogy relatíve milyen közel vagy a rank uphoz vagy derankhoz, mint pl. dotában ahol pontosan megmondja az MMR-ed minden meccs végén

This post was edited by MarcusD on Apr 19 2016 11:44am
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Apr 19 2016 11:47am
Quote (MarcusD @ Apr 19 2016 06:43pm)
fug, hát akkor nem fogom ezt se sokat soloban játszani


hát igen, régebben mentem párszor solot, de az öngyilkosság gondolata kerülgetett a 3. kör után. 2-3as stack az alap.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 19 2016 11:49am
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 19 2016 05:49pm)
kit érdekel a rank :wacko:


minden low ratingen lévő ember szavai minden létező online gameben
Go Back To Magyar Topic List
Prev1567568569570571614Next
Add Reply New Topic New Poll