Quote (Nerz8_Returned @ 19 Apr 2016 17:02)
igaz szavak
semmi értelme a rank rendszernek, mivel nem a tényleges skillt tükrözi (jó, valamilyen szinten igen, de nem erre kell alapozni)
nagy rankben is van bőven nyomorult orosz/lengyel, smurfök, cheaterek, stb
fug, hát akkor nem fogom ezt se sokat soloban játszani
Quote (Coolface @ 19 Apr 2016 17:05)
pontrendszerhez van kotve a rank, oda rak be amennyi pontod van
ez megvan, de arra voltam kíváncsi, hogy lehetséges-e hogy úgy kapok pluszpontot egy meccs után, hogy veszítek, mivel volt egy magas K/Dm meg sok MVP-m a csapatomhoz képest?
csak mert ugye itt csben egyáltalán nem látszik hogy egyáltalán mennyi pontod van vagy hogy relatíve milyen közel vagy a rank uphoz vagy derankhoz, mint pl. dotában ahol pontosan megmondja az MMR-ed minden meccs végén
This post was edited by MarcusD on Apr 19 2016 11:44am