Quote (josheide @ Jun 2 2013 12:29pm)
Ugyse fogod megtenni, inkabb koncentralj a munkadra es elore fogsz tudni lepni.
Ok, próbálok amúgy
és végül is nem is rossz, néha még élvezem is mikor egy-egy nehezebb akta jön
Quote (Klontar @ Jun 2 2013 12:31pm)
hát én komolyan remélem, hogy csak trollkodsz
???
nem sokkal jobb lenne az élet, ha nem KELLENE küzdeni?!
csak adva lenne a lehetőség, hogy küzdhetsz ha akarsz
de amúgy úgy élsz ahogy szeretnél
:XD
ha milliomos lennék akkor én pl néha elmennék önkénteskedni a menhelyre
tavaly már voltam
meg edzésre járnék
és fogyasztanék.. amivel hozzásegíteném a társadalmat a fejlődéshez :XD
kinek van kedve állandóan mindig küzdeni?!?!?!? miért jó az
This post was edited by Senee on Jun 2 2013 06:38am