d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15675685695705715001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 2 2013 06:18am
Quote (josheide @ Jun 2 2013 12:15pm)
Amugy vegulis elmentel dolgozni vagy meg mindig otthon mereszted a segged?


Quote (fahrii @ Jun 2 2013 12:16pm)
adatokat visz fel gépbe vagy miafasz


ez

:XD

75 ezret kapok :CCCCCCCCCC
augusztus-szeptemberre össze is jön annyi pénz , hoghy vegyek egy új gépet (ha nem költök belőle egy forintot se) lól
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 2 2013 06:21am
Quote (Senee @ 2 Jun 2013 14:18)
ez

:XD

75 ezret kapok :CCCCCCCCCC
augusztus-szeptemberre össze is jön annyi pénz , hoghy vegyek egy új gépet (ha nem költök belőle egy forintot se) lól


anyádéknak kéne odaadni
patkány

bagoly mondja... xD

This post was edited by fahrii on Jun 2 2013 06:22am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 2 2013 06:23am
Quote (fahrii @ Jun 2 2013 12:21pm)
anyádéknak kéne odaadni
patkány


most miért beszélsz így?! fogalmad sincs arról micsoda szenvedéseken mentünk már keresztül meg hogyan
mit patkányozol, miért ítélkezel?!!?!? reported ofc
én se bántok másokat

anya azt mondta gyűjtsek nyugodtan, most úgy is itt laknak, csinál kaját és fizetik is a rezsit
de még így is nehéz lesz geci nem megállni, hogy ne egyek/igyak amit szeretnék + a wow előfizetésem is lejárt 2 honapja
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 2 2013 06:24am
Quote (Senee @ 2 Jun 2013 13:18)
ez

:XD

75 ezret kapok :CCCCCCCCCC
augusztus-szeptemberre össze is jön annyi pénz , hoghy vegyek egy új gépet (ha nem költök belőle egy forintot se) lól


Azert ez is elorelepes, igy tovabb!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 2 2013 06:27am
Quote (josheide @ Jun 2 2013 12:24pm)
Azert ez is elorelepes, igy tovabb!


thx! :)

csak amilyen korcs vagyok tele vagyok olyan érzésekkel, hogy semmi kedvem végigmászni/szenvedni a ranglétrákat meg tiz évig szenvedni egy normális életért
a legnagyobb előrelépés a lottó ötös lenne és az is átfutott az agyamon, hogy most május 21-én kezdtem, kapok 28-30k forintot, julius 10-15-én kapok még 70-75 ezret és az összeset ellottózom és ha sikerül sikerül ha nem akkor kivetem magam a kilencedikről :XD

milyen szar már, hogy küzdeni kell
nem ehhez vagyok szokva
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 2 2013 06:29am
Quote (Senee @ 2 Jun 2013 13:27)
thx! :)

csak amilyen korcs vagyok tele vagyok olyan érzésekkel, hogy semmi kedvem végigmászni/szenvedni a ranglétrákat meg tiz évig szenvedni egy normális életért
a legnagyobb előrelépés a lottó ötös lenne és az is átfutott az agyamon, hogy most május 21-én kezdtem, kapok 28-30k forintot, julius 10-15-én kapok még 70-75 ezret és az összeset ellottózom és ha sikerül sikerül ha nem akkor kivetem magam a kilencedikről :XD

milyen szar már, hogy küzdeni kell
nem ehhez vagyok szokva


Ugyse fogod megtenni, inkabb koncentralj a munkadra es elore fogsz tudni lepni.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jun 2 2013 06:31am
Quote (Senee @ 2 Jun 2013 14:27)
milyen szar már, hogy küzdeni kell
nem ehhez vagyok szokva


hát én komolyan remélem, hogy csak trollkodsz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 2 2013 06:36am
Quote (josheide @ Jun 2 2013 12:29pm)
Ugyse fogod megtenni, inkabb koncentralj a munkadra es elore fogsz tudni lepni.


Ok, próbálok amúgy
és végül is nem is rossz, néha még élvezem is mikor egy-egy nehezebb akta jön


Quote (Klontar @ Jun 2 2013 12:31pm)
hát én komolyan remélem, hogy csak trollkodsz

???
nem sokkal jobb lenne az élet, ha nem KELLENE küzdeni?!
csak adva lenne a lehetőség, hogy küzdhetsz ha akarsz
de amúgy úgy élsz ahogy szeretnél
:XD


ha milliomos lennék akkor én pl néha elmennék önkénteskedni a menhelyre
tavaly már voltam
meg edzésre járnék
és fogyasztanék.. amivel hozzásegíteném a társadalmat a fejlődéshez :XD
kinek van kedve állandóan mindig küzdeni?!?!?!? miért jó az

This post was edited by Senee on Jun 2 2013 06:38am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 2 2013 06:45am
Quote (Klontar @ 2 Jun 2013 14:31)
hát én komolyan remélem, hogy csak trollkodsz


persze hogy trollkodik
szerintem igazából seneenek van egy kurvajó állása, dögös nője, meg saját háza
csak jön ide hülyíteni meg idegesíteni a népet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 2 2013 06:46am
Quote (fahrii @ Jun 2 2013 12:45pm)
persze hogy trollkodik
szerintem igazából seneenek van egy kurvajó állása, dögös nője, meg saját háza
csak jön ide hülyíteni meg idegesíteni a népet


ja
azért van ennyi szabadidőm erre a sok szarságra mert már milliomos vagyok :XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev15675685695705715001Next
Closed New Topic New Poll