d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15675685695705711257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 1 2014 08:26am
Quote (S4nyy @ 1 Jan 2014 16:23)
hátulgugolással 70kg amit biztonsággal és kellő ismétlésszámmal tudok csinálni, elől gugolással ez a súly 50kg, de ehhez hozzátartozik, hogy nem vagyok több 62 kgnál
a csőnadrág nekem is kényes téma, van egy ilyen gatyám, mindig megkapom benne, hogy "na és mikor lesz a lábedzés, holnap?"


milyen magas vagy? -170?
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jan 1 2014 02:18pm
Quote (Akizk @ 1 Jan 2014 15:26)
milyen magas vagy? -170?


pontosan
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 1 2014 02:23pm
Quote (S4nyy @ Jan 1 2014 09:18pm)
pontosan


minusz szazhetvenXD?
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jan 1 2014 02:49pm
Quote (Taszilo.^ @ 1 Jan 2014 21:23)
minusz szazhetvenXD?


ésakkormivan?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 1 2014 02:51pm
Quote (S4nyy @ Jan 1 2014 09:49pm)
ésakkormivan?


hat hogy te akkor igy a felszin ala vagy kiterjedve
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 2 2014 12:01am
Taszilo latom meg mindig enyhe autizmusban szenved
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 2 2014 06:38am
Quote (putincykavodka @ Jan 2 2014 07:01am)
Taszilo latom meg mindig enyhe autizmusban szenved


az autizmus gyógyíthatatlan!
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 2 2014 06:50am
Quote (putincykavodka @ 2 Jan 2014 07:01)
Taszilo latom meg mindig enyhe autizmusban szenved


én röhögtem, de lehet csak azért, mert én is el akartam sütni a -170 centis poént
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2014 07:59am
Quote (tevetava @ 2 Jan 2014 14:50)
én röhögtem, de lehet csak azért, mert én is el akartam sütni a -170 centis poént


én is, őrültem neki h nem tettem, mert irtó szar volt
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2014 04:02pm
Myproteinen elég durva akciók vannak (tejsavó izolátum féláron pl), és most még 14% kedvezménnyel lehet vásárolni.
Ha meghívlak további 5% kedvezmény jár.

Szal aki tápkiegvásárlás előtt áll ne habozzon.

This post was edited by fahrii on Jan 2 2014 04:02pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15675685695705711257Next
Add Reply New Topic New Poll