Quote (text_killer @ 15 Aug 2013 08:45)
http://31.media.tumblr.com/bdf1262bf7ba692e5e990f022e9ceedb/tumblr_mrieb2y8Qy1r2irebo1_500.jpg
szerintem ez üt mindent
jelentkeztem én is , remélem elég egyházi vagyok hogy addoljanak
legalább van sok baszható 15-16 éves!
This post was edited by ElCapitano on Aug 15 2013 12:58am