d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15675685695705714114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 6 2011 07:47am
Quote (beni @ Nov 6 2011 03:24pm)
szerintem is kurva állat film lehetne, főleg ha nem sajnálják belepakolni a pénzt, mit mondjuk a gyűrűk uránál

Őszintén nem értem, hogy egy ilyen sikeres játéknál miért nem csaptak le még az ötletre? Blizzard nem engedné?


szerintem a gyártók inkább a wowot szemelték ki,mint potenciális filmforrás,hiszen sokkal nagyobb rajongótábora van,mint a diablonak, azt hiszem el is kezdték csinálni a filmet belőle,de azóta semmi hírt nem láttam róla

másrészről ha mondjuk ilyen minőségű CGI-vel csinálnák meg az egész filmet gondolom kurva sok időt és pénzt kéne beleölni,és lehet,hogy még senki nem lát benne akkora potenciált,hogy megérjen ekkora mértékű befektetést
a blizzard szerintem belemenne a dologba azzal a feltétellel,hogy teljes beleszólási joguk van minden téren,és amire nem bólintanak,az nem valósul meg
bár igazából szerintem a blizzard önmaga is megcsinálhatná a filmet,megvan hozzá a csapat egy része (akik csinálják a cinematicokat is), tőke van szarásig, a film történetét megcsinálhatnák a játék háttérstoryjait és a fő szálat kidolgozó történetírók, szerintem minden adott lenne nekik egy filmhez is akár
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 6 2011 07:50am
Quote (beni @ 6 Nov 2011 15:24)
szerintem is kurva állat film lehetne, főleg ha nem sajnálják belepakolni a pénzt, mit mondjuk a gyűrűk uránál

Őszintén nem értem, hogy egy ilyen sikeres játéknál miért nem csaptak le még az ötletre? Blizzard nem engedné?

még számtalan kiaknázatlan játék van a diablon kívül am szintén n1 lore-val rendelkezik, mégsem csináltak belőle filmet

a mai világnak Twilight kell

ha jóltudom elkezdtek régebben pl a Bioshock-ból egy filmet csak nem tudom mi lett vele (a filmstúdió azt mondta, hogy csökkentsék a költségeket) ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 6 2011 10:38am
Quote (Sup3RN0Va @ Nov 6 2011 02:50pm)
még számtalan kiaknázatlan játék van a diablon kívül am szintén n1 lore-val rendelkezik, mégsem csináltak belőle filmet

a mai világnak Twilight kell

ha jóltudom elkezdtek régebben pl a Bioshock-ból egy filmet csak nem tudom mi lett vele (a filmstúdió azt mondta, hogy csökkentsék a költségeket) ^^


fps játékokból nem készült jó film szerintem (doom is egy kalap szar lett) ...

én a diós háttérvilágban sokkal több fantáziát látok ... de persze itt is ott a veszély, hogy elkúrják, mint a prince of persiát, ha 12es karikával akarják majd kihozni

Quote (Saenchai @ Nov 6 2011 02:47pm)
szerintem a gyártók inkább a wowot szemelték ki,mint potenciális filmforrás,hiszen sokkal nagyobb rajongótábora van,mint a diablonak, azt hiszem el is kezdték csinálni a filmet belőle,de azóta semmi hírt nem láttam róla

másrészről ha mondjuk ilyen minőségű CGI-vel csinálnák meg az egész filmet gondolom kurva sok időt és pénzt kéne beleölni,és lehet,hogy még senki nem lát benne akkora potenciált,hogy megérjen ekkora mértékű befektetést
a blizzard szerintem belemenne a dologba azzal a feltétellel,hogy teljes beleszólási joguk van minden téren,és amire nem bólintanak,az nem valósul meg
bár igazából szerintem a blizzard önmaga is megcsinálhatná a filmet,megvan hozzá a csapat egy része (akik csinálják a cinematicokat is), tőke van szarásig, a film történetét megcsinálhatnák a játék háttérstoryjait és a fő szálat kidolgozó történetírók, szerintem minden adott lenne nekik egy filmhez is akár


de wowban mi lenne az alapsztori? van két klán (vagymi) ami egymást támadja folyamatosan?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 6 2011 10:40am
ha a diablorol filmet csinálnának és belefektetnének egy nagyobb összeget, simán világsiker lehetne... de hát ez sohasem fog megtörténni szerintem, vagy fillérekből lesz megcsinálva egy film talán :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 6 2011 10:41am
Quote (Rezs @ Nov 6 2011 05:40pm)
ha a diablorol filmet csinálnának és belefektetnének egy nagyobb összeget, simán világsiker lehetne... de hát ez sohasem fog megtörténni szerintem, vagy fillérekből lesz megcsinálva egy film talán :D


Vajon "mi" lenne a főszereplő? sorci, pala, ilyesmire gondolok.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2011 10:43am
Quote (Vismajor @ 6 Nov 2011 17:41)
Vajon "mi" lenne a főszereplő? sorci, pala, ilyesmire gondolok.


7en
A-team
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 6 2011 10:44am
Quote (Vismajor @ Nov 6 2011 05:41pm)
Vajon "mi" lenne a főszereplő? sorci, pala, ilyesmire gondolok.


alapból háttértörténetet meg lehet csinálni (dark wanderer, stb)

csak az ilyen egy hős a főgonosz ellen típusnál általában valami fos jön ki az egészből
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 6 2011 10:45am
Quote (Vismajor @ Nov 6 2011 04:41pm)
Vajon "mi" lenne a főszereplő? sorci, pala, ilyesmire gondolok.


sorc, pala, barb, necro + amazon diablo haláláig, aztán a következő részben hozzájukcsapódik egy druida és egy assassin is baal legyőzésére 8D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 6 2011 10:48am
Quote (Rezs @ Nov 6 2011 05:45pm)
sorc, pala, barb, necro + amazon diablo haláláig, aztán a következő részben hozzájukcsapódik egy druida és egy assassin is baal legyőzésére 8D


: D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 6 2011 10:50am
Quote (beni @ Nov 6 2011 04:48pm)
: D


már nagyon rá vagyok izgulva :(
meg ilyenkor beindul a fantáziám
Go Back To Magyar Topic List
Prev15675685695705714114Next
Closed New Topic New Poll