d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1566567568569570614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 18 2016 05:33am
Valaki nezte tegnap a dontot? Guardian mekkora bot volt mar
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 18 2016 05:37am
Quote (Coolface @ Apr 18 2016 12:27pm)
igen mert ez 5on5 vis meg nemvolt ott matekon az elso osztalyban


2v5ben lő le hármat, 2v2, társa meghal 1v2
Nem látok benne 1v5ot
De biztos az én matekommal van baj

This post was edited by Vismajor on Apr 18 2016 05:37am
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Apr 18 2016 05:43am
Quote (Vismajor @ Apr 18 2016 12:37pm)
2v5ben lő le hármat, 2v2, társa meghal 1v2
Nem látok benne 1v5ot
De biztos az én matekommal van baj


akkor csak az szamit ha elotte egyszerre gyorsan meghal az osszes tarsa, az pl lenyegtelen h egyedul van vegig 3asnal es tarsainak semmi nem jon ossze es mind az 5 terror rafut
fuck logic


lehettek 30an is ha mind a 29 tarsad meghal szinte sebzes nelkul :D

This post was edited by Coolface on Apr 18 2016 05:43am
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Apr 18 2016 06:22am
beadutt ellennek silverkeket meg novakat sasok ellen x)
nem tudom wut happend de kb afkoltunk vegig mert csirkek voltak
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 18 2016 06:28am
Quote (Coolface @ Apr 18 2016 01:22pm)
beadutt ellennek silverkeket meg novakat sasok ellen x)
nem tudom wut happend de kb afkoltunk vegig mert csirkek voltak


Kepet amit postoltam azon is nagy a különbseg, pedig csak kettes stackkent mentünk
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 18 2016 10:04am
Én 1v4-be hoztam pisztolykort múltkor hunsubos stackkel, mert szokás szerint borok voltak
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 18 2016 10:07am
Botok
Autocorrect))))
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 18 2016 10:32am
Quote (RRC @ Apr 18 2016 05:04pm)
Én 1v4-be hoztam pisztolykort múltkor hunsubos stackkel, mert szokás szerint borok voltak


Füxi nem vasarol pisztolykörben(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 19 2016 02:23am
Quote (Karan2_Returned @ 18 Apr 2016 18:32)
Füxi nem vasarol pisztolykörben(


+ afkol első fél percben miközben kihalunk
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 19 2016 08:54am
sok ideje nem játszottam, toltam két meccset hogy frissítse a rankomat (elsőt obv elvesztettem, velem olyan játékosok voltak akiknek olyan aimjük volt mintha x360 dpaddal próbálnának célozni)
kb ilyen botok ellen játszottam meg botokkal voltam, természetesen egytől egyig oroszok

GN3 voltam még rank reset előtt, és berak silver 4-be :DDDD casualban jobb játékosok tolják

Go Back To Magyar Topic List
Prev1566567568569570614Next
Add Reply New Topic New Poll