d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15665675685695701257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 29 2013 10:06am
Quote (S4nyy @ Dec 29 2013 03:29pm)
elkezdtem a januári kreatin kúrát. akartok majd pucér képeket?


Ofc
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 29 2013 03:17pm
Quote (Lacii @ 29 Dec 2013 11:35)
http://www.youtube.com/watch?v=RAQuJdeNKuY


miaredvásfasz.mp4
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 29 2013 03:24pm
Quote (grinderpet @ Dec 29 2013 10:17pm)
miaredvásfasz.mp4


tömegnövel
remélem mindenki megértette hogy kell ööö

This post was edited by Lacii on Dec 29 2013 03:25pm
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 29 2013 03:31pm
Quote (S4nyy @ 29 Dec 2013 17:49)
http://kepfeltoltes.hu/131229/1544001_778385252175335_1030964235_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
mostani forma tiszta kajával és fehérjével


lábad nincs buzi??????? :D







http://www.youtube.com/watch?v=I_C1rZIapkI


eskü ez jobb mint a polgár jenő :D

This post was edited by Akizk on Dec 29 2013 03:35pm
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 29 2013 03:36pm
Quote (Akizk @ 29 Dec 2013 23:31)
lábad nincs buzi??????? :D








http://www.youtube.com/watch?v=I%5FC1rZIapkI



eskü ez jobb mint a polgár jenő :D


uramatyám mi ez az ember...
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Dec 31 2013 01:25pm
Quote (Akizk @ 29 Dec 2013 22:31)
lábad nincs buzi??????? :D







http://www.youtube.com/watch?v=I%5FC1rZIapkI


eskü ez jobb mint a polgár jenő :D


hát 2 év lemaradást próbálok behozni lábból, alakulgat, de még nem szalonképes :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 31 2013 02:42pm
Quote (S4nyy @ 31 Dec 2013 21:25)
hát 2 év lemaradást próbálok behozni lábból, alakulgat, de még nem szalonképes :D


same, mondjuk szerencsere kurva gyorsan fejlődik nekem
nadrágot mar nem is talaltam asszonnyal :D
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Dec 31 2013 02:49pm
Quote (fahrii @ 31 Dec 2013 21:42)
same, mondjuk szerencsere kurva gyorsan fejlődik nekem
nadrágot mar nem is talaltam asszonnyal :D


hát nekem ennyire nem szerencsés a helyzet, viszonylag nagy súyokkal edzek, és az erőszintem gyorsan növekszik is, de látványra minimális a változás
a gatya vásárlás nekem is egy merő szopás, csak nekem azért mert mindegyikben harangoznak a lábacskáim :c
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 31 2013 02:55pm
Quote (S4nyy @ 31 Dec 2013 22:49)
hát nekem ennyire nem szerencsés a helyzet, viszonylag nagy súyokkal edzek, és az erőszintem gyorsan növekszik is, de látványra minimális a változás
a gatya vásárlás nekem is egy merő szopás, csak nekem azért mert mindegyikben harangoznak a lábacskáim :c


én vadlit evek ota edzek, igy a csoszaru naci nalam tabu reg
miota comb is nagy mar teljesen eselytelen
a vicces az h 40 kilóval guggolok, irtó szar az izmaim teherbírása, de legalább nincs serulesveszely 😄
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jan 1 2014 08:23am
Quote (fahrii @ 31 Dec 2013 21:55)
én vadlit evek ota edzek, igy a csoszaru naci nalam tabu reg
miota comb is nagy mar teljesen eselytelen
a vicces az h 40 kilóval guggolok, irtó szar az izmaim teherbírása, de legalább nincs serulesveszely 😄


hátulgugolással 70kg amit biztonsággal és kellő ismétlésszámmal tudok csinálni, elől gugolással ez a súly 50kg, de ehhez hozzátartozik, hogy nem vagyok több 62 kgnál
a csőnadrág nekem is kényes téma, van egy ilyen gatyám, mindig megkapom benne, hogy "na és mikor lesz a lábedzés, holnap?"

This post was edited by S4nyy on Jan 1 2014 08:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15665675685695701257Next
Add Reply New Topic New Poll