Quote (Saenchai @ Nov 6 2011 02:21pm)
szerintem kurva jó filmet lehetne belőle csinálni,adott 1 egész univerzum hozzá,az alapok és előzmények már rég ki vannak dolgozva,viszont én mindenféleképpen egy ilyen CGI filmre szavaznék,mint a cinematicok,nem pedig élőszereplősre
szerintem is kurva állat film lehetne, főleg ha nem sajnálják belepakolni a pénzt, mit mondjuk a gyűrűk uránál
Őszintén nem értem, hogy egy ilyen sikeres játéknál miért nem csaptak le még az ötletre? Blizzard nem engedné?