d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15665675685695704114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 6 2011 07:08am
Quote (sylke @ Nov 6 2011 03:04pm)
én meg a d3 bétát


Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 6 2011 07:12am
Quote (Rezs @ 6 Nov 2011 07:49)
értem, ty
nagyon kiváncsi vagyok már a sztorira, sokkal jobban élveztem a diablo meg starcraft történetét, mint pl egy filmet


csinálhatnának belőlük filmet.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 6 2011 07:13am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 6 2011 01:12pm)
csinálhatnának belőlük filmet.


inkább ne
ugyis kibaszott gagyi lenne
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 6 2011 07:14am
Quote (sylke @ 6 Nov 2011 15:13)
inkább ne
ugyis kibaszott gagyi lenne


mi
egy JÓFÉLE uwe boll szarkupac :drool:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 6 2011 07:15am
Quote (sylke @ 6 Nov 2011 14:13)
inkább ne
ugyis kibaszott gagyi lenne


hát azért csak nem
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 6 2011 07:18am
Quote (sylke @ Nov 6 2011 02:13pm)
inkább ne
ugyis kibaszott gagyi lenne


Lehet, hogy a többi játék adaptáció miatt ez valószínűsíthető, de miért baj, ha csinálnak egyet és adott esetben gagyi? Letöltöm, beletekerek és letörlöm ha nem tetszik, de még mindig ott az esély valami normálisra.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Nov 6 2011 07:19am
lol most nézem, hogy itt egy majdnem 600 oldalas topik amibe még soha nem néztem be :o
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 6 2011 07:21am
Quote (beni @ Nov 6 2011 03:18pm)
Lehet, hogy a többi játék adaptáció miatt ez valószínűsíthető, de miért baj, ha csinálnak egyet és adott esetben gagyi? Letöltöm, beletekerek és letörlöm ha nem tetszik, de még mindig ott az esély valami normálisra.


szerintem kurva jó filmet lehetne belőle csinálni,adott 1 egész univerzum hozzá,az alapok és előzmények már rég ki vannak dolgozva,viszont én mindenféleképpen egy ilyen CGI filmre szavaznék,mint a cinematicok,nem pedig élőszereplősre
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 6 2011 07:24am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 6 2011 01:15pm)
hát azért csak nem


mert az ilyen filmek általában kurvajok szoktak lenni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 6 2011 07:24am
Quote (Saenchai @ Nov 6 2011 02:21pm)
szerintem kurva jó filmet lehetne belőle csinálni,adott 1 egész univerzum hozzá,az alapok és előzmények már rég ki vannak dolgozva,viszont én mindenféleképpen egy ilyen CGI filmre szavaznék,mint a cinematicok,nem pedig élőszereplősre


szerintem is kurva állat film lehetne, főleg ha nem sajnálják belepakolni a pénzt, mit mondjuk a gyűrűk uránál

Őszintén nem értem, hogy egy ilyen sikeres játéknál miért nem csaptak le még az ötletre? Blizzard nem engedné?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15665675685695704114Next
Closed New Topic New Poll