Quote (josheide @ 2 Jun 2013 11:25)
Hegyekben all a szemet, a huto olyan kibaszott budos, hogy felek mindjart felkel es elmaszik. Van mindenfele hatterrel ember es tenyleg ugy nez ki a tarsasag mint egy jobbfele sitcomnak a castja. (van egy 21 eves hazaspar ahol az asszon viseli a nadragot, van egy szupergyuros srac aki semmit se tud az europai politikarol, ketten vagyunk kulfoldre szakadtak, meg ugy mindenki eleg erdekes)
fú, az nem lehet túl jó. Van legalább sajád szobád?
Merre vagy amúgy, melyik ország?