d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15655665675685695001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 1 2013 04:08pm
Elöször is köztudott, hogy a házakban vannak gáz vezetékek, ami ugyebár házról házra megy. Ha a gáztüzhely melett lévő csö tul hevül vagy elpatanik és lángot kap, olyan menyiségü gáz robanik be, hogy az több házzal esetlegesen ha záró " ütő " csapok nem zárnak le több lako telep is elszál a fölről =) És tudod ez nagyon komoly dolog, ha meg csak egy " szaros" 10 emeletes szál el, az is kb min 30 ember halálát jelenti. Ez neked nem elég?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 1 2013 04:12pm
Quote (RRC @ Jun 1 2013 10:08pm)
Elöször is köztudott, hogy a házakban vannak gáz vezetékek, ami ugyebár házról házra megy. Ha a gáztüzhely melett lévő csö tul hevül vagy elpatanik és lángot kap, olyan menyiségü gáz robanik be, hogy az több házzal esetlegesen ha záró " ütő " csapok nem zárnak le több lako telep is elszál a fölről =) És tudod ez nagyon komoly dolog, ha meg csak egy " szaros" 10 emeletes szál el, az is kb min 30 ember halálát jelenti. Ez neked nem elég?


felrobanik
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 1 2013 05:14pm
raktam egy szép, szerelmes idézetet a profilomba ami az önzetlen szeretetről és elfogadásról szól
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 1 2013 05:18pm
Quote (lacketto @ 2 Jun 2013 00:14)
raktam egy szép, szerelmes idézetet a profilomba ami az önzetlen szeretetről és elfogadásról szól


miert hittem en neked
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 2 2013 03:14am
a gyakornoki lakasunkhoz kepest az Ejjel nappal Budapest egy kulturmusor. :DDD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 2 2013 03:16am
Quote (josheide @ 2 Jun 2013 11:14)
a gyakornoki lakasunkhoz kepest az Ejjel nappal Budapest egy kulturmusor. :DDD


nincs viszonyítási alapom. mi a gáz a lakással?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 2 2013 03:20am
Quote (josheide @ 2 Jun 2013 10:14)
a gyakornoki lakasunkhoz kepest az Ejjel nappal Budapest egy kulturmusor. :DDD


Quote (CyberPunk666 @ 2 Jun 2013 10:16)
nincs viszonyítási alapom. mi a gáz a lakással?


Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 2 2013 03:24am
Quote (ace07 @ 2 Jun 2013 11:20)
http://2.imgland.net/R1h0TM.jpg


a lakás a kép alapján rendben van. Gondolom az övében azért nincsenek csücsörítő cigányok... (legalábbis magában a lakásban)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 2 2013 03:25am
Quote (CyberPunk666 @ 2 Jun 2013 10:16)
nincs viszonyítási alapom. mi a gáz a lakással?


Hegyekben all a szemet, a huto olyan kibaszott budos, hogy felek mindjart felkel es elmaszik. Van mindenfele hatterrel ember es tenyleg ugy nez ki a tarsasag mint egy jobbfele sitcomnak a castja. (van egy 21 eves hazaspar ahol az asszon viseli a nadragot, van egy szupergyuros srac aki semmit se tud az europai politikarol, ketten vagyunk kulfoldre szakadtak, meg ugy mindenki eleg erdekes)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 2 2013 03:30am
Quote (josheide @ 2 Jun 2013 11:25)
Hegyekben all a szemet, a huto olyan kibaszott budos, hogy felek mindjart felkel es elmaszik. Van mindenfele hatterrel ember es tenyleg ugy nez ki a tarsasag mint egy jobbfele sitcomnak a castja. (van egy 21 eves hazaspar ahol az asszon viseli a nadragot, van egy szupergyuros srac aki semmit se tud az europai politikarol, ketten vagyunk kulfoldre szakadtak, meg ugy mindenki eleg erdekes)


fú, az nem lehet túl jó. Van legalább sajád szobád?
Merre vagy amúgy, melyik ország?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15655665675685695001Next
Closed New Topic New Poll