d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15655665675685691257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 13 2013 04:46am
outlet day van ma meg holnap biotechben
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 13 2013 05:18am
Az is jó hogy egy kis tribulus és pattanásosabb a felyem mint serdülőkoromban.
Mi lenne ha cuccolnék? :D

Quote (RRC @ 13 Dec 2013 12:46)
outlet day van ma meg holnap biotechben


így is túl drága, legalábbis egy myproteinhez képest

most vettem viszont kipróbálni egy Monster Pak-ot (ajándékba kaptam egy doboz T360at), elég jó, sokkal jobb a közérzetem

This post was edited by fahrii on Dec 13 2013 05:20am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 13 2013 05:22am
Quote (fahrii @ 13 Dec 2013 13:18)
Az is jó hogy egy kis tribulus és pattanásosabb a felyem mint serdülőkoromban.
Mi lenne ha cuccolnék? :D



így is túl drága, legalábbis egy myproteinhez képest

most vettem viszont kipróbálni egy Monster Pak-ot (ajándékba kaptam egy doboz T360at), elég jó, sokkal jobb a közérzetem


hát ez sajnos ilyen
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 29 2013 03:35am
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 29 2013 06:46am
Quote (Lacii @ 29 Dec 2013 11:35)
http://www.youtube.com/watch?v=RAQuJdeNKuY


neeeeeeeeeeeeeee :DDDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Dec 29 2013 07:29am
elkezdtem a januári kreatin kúrát. akartok majd pucér képeket?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 29 2013 07:35am
Quote (S4nyy @ 29 Dec 2013 15:29)
elkezdtem a januári kreatin kúrát. akartok majd pucér képeket?


inkább ne
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 29 2013 07:38am
Quote (S4nyy @ Dec 29 2013 02:29pm)
elkezdtem a januári kreatin kúrát. akartok majd pucér képeket?


tits or .. :)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 29 2013 09:43am
Most én is beshoppingolok aztán januárba belecsapok a lecsóba :P

This post was edited by fahrii on Dec 29 2013 09:43am
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Dec 29 2013 09:49am
Quote (Lacii @ 29 Dec 2013 14:38)
tits or .. :)



mostani forma tiszta kajával és fehérjével
Go Back To Magyar Topic List
Prev15655665675685691257Next
Add Reply New Topic New Poll