Quote (Rezs @ Nov 6 2011 04:19am)
amúgy akkor most hogy is lesz ez, azmodan lesz az egyedüli főellenség, vagy lesz még rajta kívül valaki?
meg azmodan egy ugyanakkora hatalommal bíró lény, mint pl. diablo, vagy baal? vagy csak egy démon?
Azmodan és Belial két lesser evil, akik szintén részt vettek a Sin Warban, csak nem sikerült bebörtönözni őket. A három prime evil után ők a rangidősek.