d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15655665675685694114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 5 2011 07:20am
Quote (meatyowllegs @ 5 Nov 2011 14:50)
es megis mivel lassitottak a jatekmenetet ? :zzz:


olvassál bazdmeg :zzz:
nem érsz annyit, hogy újra végigmenjek az egészen, és kicopyzzam azokat a pontokat.

This post was edited by TouchCow on Nov 5 2011 07:21am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 5 2011 07:23am
Quote (TouchCow @ Nov 5 2011 03:20pm)
olvassál bazdmeg :zzz:
nem érsz annyit, hogy újra végigmenjek az egészen, és kicopyzzam azokat a pontokat.


nem latok egyet se amivel lassitottak volna a jatekmenetet

( kiveve, ha vagy annyira fogyatekos hogy az oktoberi peccsrol beszelsz persze :Lol: )
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 5 2011 07:24am
Quote (meatyowllegs @ 5 Nov 2011 15:23)
nem latok egyet se amivel lassitottak volna a jatekmenetet

( kiveve, ha vagy annyira fogyatekos hogy az oktoberi peccsrol beszelsz persze :Lol: )


ok.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 5 2011 08:23am
Quote (TouchCow @ Nov 5 2011 12:39pm)
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3123246179

na ez már patch

jóval lassították a játékmenetet


+ szebb lett a játék
nem olyan kockás mint volt
inb4 itt senki nem bétázott rajtam kivül
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 5 2011 09:19pm
amúgy akkor most hogy is lesz ez, azmodan lesz az egyedüli főellenség, vagy lesz még rajta kívül valaki?
meg azmodan egy ugyanakkora hatalommal bíró lény, mint pl. diablo, vagy baal? vagy csak egy démon?
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Nov 6 2011 12:46am
Quote (Rezs @ Nov 6 2011 04:19am)
amúgy akkor most hogy is lesz ez, azmodan lesz az egyedüli főellenség, vagy lesz még rajta kívül valaki?
meg azmodan egy ugyanakkora hatalommal bíró lény, mint pl. diablo, vagy baal? vagy csak egy démon?


Azmodan és Belial két lesser evil, akik szintén részt vettek a Sin Warban, csak nem sikerült bebörtönözni őket. A három prime evil után ők a rangidősek.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 6 2011 12:49am
Quote (estamas @ Nov 6 2011 06:46am)
Azmodan és Belial két lesser evil, akik szintén részt vettek a Sin Warban, csak nem sikerült bebörtönözni őket. A három prime evil után ők a rangidősek.


értem, ty
nagyon kiváncsi vagyok már a sztorira, sokkal jobban élveztem a diablo meg starcraft történetét, mint pl egy filmet
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 6 2011 03:01am
Quote (Rezs @ Nov 6 2011 06:49am)
értem, ty
nagyon kiváncsi vagyok már a sztorira, sokkal jobban élveztem a diablo meg starcraft történetét, mint pl egy filmet


én pl mostanában elkezdtem olvasgatni a történetet diablowikin ^^
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 6 2011 07:02am
Quote (sylke @ Nov 6 2011 11:01am)
én pl mostanában elkezdtem olvasgatni a történetet diablowikin ^^


én meg szerintem újra előveszem a 3 diablo könyvet :)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 6 2011 07:04am
Quote (Saenchai @ Nov 6 2011 01:02pm)
én meg szerintem újra előveszem a 3 diablo könyvet :)


én meg a d3 bétát
Go Back To Magyar Topic List
Prev15655665675685694114Next
Closed New Topic New Poll