Quote (Tommy_hun @ 1 Dec 2013 21:00)
Halkan megjegyzem a heti 5 edzéssel semmi baj nincs.
Attól függ, naturálban már sok. Egy héten 2 pihenőnap nagyon kevés, még ha rendesen szét is szeded.
De ne menjünk bele, csak kerestem az alkalmat hol szolhatnék be rrcnek.
Quote (Klontar @ 1 Dec 2013 21:00)
én mindig azt hittem rrc meg fahrenheit csak szórakoznak
amúgy nálam heti 4 edzés (mell - hát - szünet - váll/kar/csuklya - láb - szünet - szünet, előtte sokáig mell/kar + hát/váll + láb volt elosztva, aztán fahriitól benyúltam az ötletet)
has mindig van, ha nagyon cardiozhatnékom van, akkor meg ugrálókötél
tömegnövelőket nem tolok, valami sciteces aminosavas port csak, reggelente 1 multivitamin
kajálni meg általában reggel rántotta, napközben meg főleg rizs/tészta + csirke/pulyka/más hús, meg ilyen napi 2 liter teát főzök minimum
Hát inkább szórakozás mint komoly. Amúgy hogy állsz, nem szoktál progress képeket csinálni?
This post was edited by fahrii on Dec 1 2013 01:07pm