d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15645655665675684114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Oct 30 2011 04:26am
Quote (sylke @ 30 Oct 2011 11:18)
http://i44.tinypic.com/2nk2q6t.jpg

tényleg elég igénytelen fos a necrohoz képest
(:

én ezen a képen csak armort látok wd-t nem
ilyen cuccban egy kupac szar is is jól néz ki :)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 30 2011 04:33am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Sup3RN0Va @ Oct 30 2011 10:26am)
én ezen a képen csak armort látok wd-t nem
ilyen cuccban egy kupac szar is is jól néz ki :)


áh, szerintem te nem néznél ki jol benne
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 30 2011 04:52am
Quote (sylke @ 30 Oct 2011 12:33)
áh, szerintem te nem néznél ki jol benne


felnevettem :D
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Oct 30 2011 04:55am
Quote (sylke @ 30 Oct 2011 12:33)
áh, szerintem te nem néznél ki jol benne

nem tudsz rá mit vágni szval jöhet a flame? szánalmas.

also, bazur sigje
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 30 2011 05:46am
Quote (Sup3RN0Va @ Oct 30 2011 10:55am)
nem tudsz rá mit vágni szval jöhet a flame? szánalmas.

also, bazur sigje


minek vitatkozzak veled? ha nem tetszik akkor nem tetszik
flame meg mindig jöhet
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 30 2011 05:50am
Quote (sylke @ Oct 30 2011 01:46pm)
minek vitatkozzak veled? ha nem tetszik akkor nem tetszik
flame meg mindig jöhet


így van
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,114.85
Oct 30 2011 07:26am
Quote (Saenchai @ 30 Oct 2011 11:13)
akkor játsszatok a d2-vel
????
profit


ugy se megy majd a d3 a gepemen
de ne bants rokkerdavid
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 30 2011 08:11am
Quote (vtibor @ Oct 30 2011 03:26pm)
ugy se megy majd a d3 a gepemen
de ne bants rokkerdavid


majd adok neked 1 tarsolyt
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 5 2011 06:39am
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3123246179

na ez már patch

jóval lassították a játékmenetet

This post was edited by TouchCow on Nov 5 2011 06:40am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 5 2011 06:50am
Quote (TouchCow @ Nov 5 2011 02:39pm)
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3123246179

na ez már patch

jóval lassították a játékmenetet


es megis mivel lassitottak a jatekmenetet ? :zzz:
Go Back To Magyar Topic List
Prev15645655665675684114Next
Closed New Topic New Poll