Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2013 19:53)
mi ez a nagy hate egymás közt?
én heti 3 edzést tolok átlagban, reggel este multivitamin + izületerősítő, fehérjeport főleg csak kényelemből
én mindig azt hittem rrc meg fahrenheit csak szórakoznak
amúgy nálam heti 4 edzés (mell - hát - szünet - váll/kar/csuklya - láb - szünet - szünet, előtte sokáig mell/kar + hát/váll + láb volt elosztva, aztán fahriitól benyúltam az ötletet)
has mindig van, ha nagyon cardiozhatnékom van, akkor meg ugrálókötél
tömegnövelőket nem tolok, valami sciteces aminosavas port csak, reggelente 1 multivitamin
kajálni meg általában reggel rántotta, napközben meg főleg rizs/tészta + csirke/pulyka/más hús, meg ilyen napi 2 liter teát főzök minimum