d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15635645655665671257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2013 10:55am
sikerült 10 kg-t fogynom (bár 3 hónap alatt :D), még 10-15 és kb. formába kerülök :(

amúgy ti honnan szerzitek be a napi fehérjéteket? ki hogy edzik? szedtek valami tápkieget, multivitamint, izületerősítőt, stb?

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Dec 1 2013 11:11am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 1 2013 11:35am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Dec 1 2013 04:55pm)
sikerült 10 kg-t fogynom (bár 3 hónap alatt :D), még 10-15 és kb. formába kerülök :(

amúgy ti honnan szerzitek be a napi fehérjéteket? ki hogy edzik? szedtek valami tápkieget, multivitamint, izületerősítőt, stb?


:XD

szarik hányik fosik
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 1 2013 11:46am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2013 18:55)
sikerült 10 kg-t fogynom (bár 3 hónap alatt :D), még 10-15 és kb. formába kerülök :(

amúgy ti honnan szerzitek be a napi fehérjéteket? ki hogy edzik? szedtek valami tápkieget, multivitamint, izületerősítőt, stb?


csakakox
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 1 2013 12:33pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2013 18:55)
sikerült 10 kg-t fogynom (bár 3 hónap alatt :D), még 10-15 és kb. formába kerülök :(

amúgy ti honnan szerzitek be a napi fehérjéteket? ki hogy edzik? szedtek valami tápkieget, multivitamint, izületerősítőt, stb?


heti 5 edzés - mell, hát, váll, kar, láb + belecsempészel hasat tetszés szerint

vmi random sciteces fehérjét tolok, régen tömegnövelő

minden reggel multivitamin ofc

+ fahri danabolt ropogtat és még mindig szarul néz ki 10 év gyúrás után
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 1 2013 12:38pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2013 17:55)
sikerült 10 kg-t fogynom (bár 3 hónap alatt :D), még 10-15 és kb. formába kerülök :(

amúgy ti honnan szerzitek be a napi fehérjéteket? ki hogy edzik? szedtek valami tápkieget, multivitamint, izületerősítőt, stb?




Amúgy a cikk egész érdekes, bár nem mond túl sok újat :

http://www.lifetilt.hu/blog/2013/11/a-brad-pitt-faktor

This post was edited by ace07 on Dec 1 2013 12:39pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 1 2013 12:50pm
Quote (RRC @ 1 Dec 2013 20:33)
heti 5 edzés - mell, hát, váll, kar, láb + belecsempészel hasat tetszés szerint

vmi random sciteces fehérjét tolok, régen tömegnövelő

minden reggel multivitamin ofc

+ fahri danabolt ropogtat és még mindig szarul néz ki 10 év gyúrás után


heti 5 edzésből is látszik a témához való értésed, habár a szériák közt jsp meg faszverés hozzáállással valóban nehéz túledzetté válnod
kinézethez meg annyit tennék hozzá, hogy szeretnél te valaha is olyan "szarul" kinézni mint én ;)
szívesen megnéznék egy képet a hab testedről

This post was edited by fahrii on Dec 1 2013 12:51pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2013 12:53pm
Quote (fahrii @ 1 Dec 2013 19:50)
heti 5 edzésből is látszik a témához való értésed, habár a szériák közt jsp meg faszverés hozzáállással valóban nehéz túledzetté válnod
kinézethez meg annyit tennék hozzá, hogy szeretnél te valaha is olyan "szarul" kinézni mint én ;)
szívesen megnéznék egy képet a hab testedről


mi ez a nagy hate egymás közt?

én heti 3 edzést tolok átlagban, reggel este multivitamin + izületerősítő, fehérjeport főleg csak kényelemből
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 1 2013 12:55pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2013 20:53)
mi ez a nagy hate egymás közt?

én heti 3 edzést tolok átlagban, reggel este multivitamin + izületerősítő, fehérjeport főleg csak kényelemből


dunno
anno elkezdett hirtelen beszólogatni, aztán megszokásból szivatjuk egymást

Quote (RRC @ 1 Dec 2013 20:56)
xddd


nem is vártam többet

This post was edited by fahrii on Dec 1 2013 12:56pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 1 2013 12:56pm
Quote (fahrii @ 1 Dec 2013 20:50)
heti 5 edzésből is látszik a témához való értésed, habár a szériák közt jsp meg faszverés hozzáállással valóban nehéz túledzetté válnod
kinézethez meg annyit tennék hozzá, hogy szeretnél te valaha is olyan "szarul" kinézni mint én ;)
szívesen megnéznék egy képet a hab testedről


xddd
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 1 2013 01:00pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2013 19:53)
mi ez a nagy hate egymás közt?

én heti 3 edzést tolok átlagban, reggel este multivitamin + izületerősítő, fehérjeport főleg csak kényelemből


én mindig azt hittem rrc meg fahrenheit csak szórakoznak


amúgy nálam heti 4 edzés (mell - hát - szünet - váll/kar/csuklya - láb - szünet - szünet, előtte sokáig mell/kar + hát/váll + láb volt elosztva, aztán fahriitól benyúltam az ötletet)
has mindig van, ha nagyon cardiozhatnékom van, akkor meg ugrálókötél
tömegnövelőket nem tolok, valami sciteces aminosavas port csak, reggelente 1 multivitamin
kajálni meg általában reggel rántotta, napközben meg főleg rizs/tészta + csirke/pulyka/más hús, meg ilyen napi 2 liter teát főzök minimum
Go Back To Magyar Topic List
Prev15635645655665671257Next
Add Reply New Topic New Poll