Quote (Saenchai @ 29 Oct 2011 19:46)
nekem tetszik,hogy be mertek hozni egy nem szuperhős alkatú karaktert is a játékba,kicsit unom már,hogy minden játékban tökéletes testű,hibátlan hősök vannak,szerintem jobban illik ez az összeszakadt bantucigány kinézet a wd-hez,mint egy kétméteres 120 kilós kockás hasú olimpikon
a hősök mindig adonisztestű ÁLATOK :DDDDDDDDD