d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15635645655665674114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 30 2011 03:18am


tényleg elég igénytelen fos a necrohoz képest
(:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 30 2011 03:21am


BARBARDAVID
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 30 2011 03:24am
Quote (sylke @ 30 Oct 2011 10:21)
http://i44.tinypic.com/9fo6bt.jpg

BARBARDAVID


wizard meg monk képet rakd be.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 30 2011 03:25am


BOKOR ASSA

This post was edited by sylke on Oct 30 2011 03:28am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 30 2011 03:25am
Quote (sylke @ 30 Oct 2011 11:21)
http://i44.tinypic.com/9fo6bt.jpg

BARBARDAVID


dunno mit sírnak textúrák miatt ez pl tök epic sztem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 30 2011 03:25am
Quote (sylke @ 30 Oct 2011 10:25)
http://i43.tinypic.com/257j3nk.jpg

BOKOS ASSA


linkeld honnal lopod ezeket a képeket.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 30 2011 03:26am
Quote (Saenchai @ 29 Oct 2011 19:46)
nekem tetszik,hogy be mertek hozni egy nem szuperhős alkatú karaktert is a játékba,kicsit unom már,hogy minden játékban tökéletes testű,hibátlan hősök vannak,szerintem jobban illik ez az összeszakadt bantucigány kinézet a wd-hez,mint egy kétméteres 120 kilós kockás hasú olimpikon


a hősök mindig adonisztestű ÁLATOK :DDDDDDDDD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 30 2011 03:27am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 30 2011 09:24am)
wizard meg monk képet rakd be.




monkrol nincs külön, de azért megprobálok vhol keresni rola
btw ezek a t16ok, a legdurvább setek, a többi az elég fos ezekhez képest 8d

http://d3cauldron.com/diablo-3-character-classes/
tessék

This post was edited by sylke on Oct 30 2011 03:28am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 30 2011 03:46am
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0gcePXbbQ6w
ololol ezt még csak most látom! le vagyok maradva

This post was edited by ElCapitano on Oct 30 2011 03:47am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 30 2011 04:00am
Quote (sylke @ Oct 30 2011 11:21am)
http://i44.tinypic.com/9fo6bt.jpg

BARBARDAVID


akkor már inkább

Go Back To Magyar Topic List
Prev15635645655665674114Next
Closed New Topic New Poll