d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15625635645655664114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 29 2011 08:11am
Quote (sylke @ Oct 29 2011 03:42pm)
http://www.diablowiki.net/images/c/c2/Gargantuanwd.jpg

wd 2. pet


droool
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 29 2011 12:32pm
Quote (sylke @ 29 Oct 2011 15:42)
http://www.diablowiki.net/images/c/c2/Gargantuanwd.jpg

wd 2. pet


szerintem meg kéne cserélni a skineket és a pet lehetne a wd és a wd skin a petje.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 29 2011 12:46pm
Quote (vtibor @ Oct 29 2011 03:54pm)
nekem a pet maga tetszik, de ez a wd annyira nevetsegesen nez ki hogy azt elmondani nem lehet.
mondjuk ettol fuggetlenul ha menne a gepemen majd a d3 illetve ha megvennem egyaltalan a jatekot akkor tuti wdt kezdenek


nekem tetszik,hogy be mertek hozni egy nem szuperhős alkatú karaktert is a játékba,kicsit unom már,hogy minden játékban tökéletes testű,hibátlan hősök vannak,szerintem jobban illik ez az összeszakadt bantucigány kinézet a wd-hez,mint egy kétméteres 120 kilós kockás hasú olimpikon
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 29 2011 01:17pm
Quote (Saenchai @ 29 Oct 2011 20:46)
nekem tetszik,hogy be mertek hozni egy nem szuperhős alkatú karaktert is a játékba,kicsit unom már,hogy minden játékban tökéletes testű,hibátlan hősök vannak,szerintem jobban illik ez az összeszakadt bantucigány kinézet a wd-hez,mint egy kétméteres 120 kilós kockás hasú olimpikon


amit a drokos kutya mond
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,108.20
Oct 29 2011 03:21pm
Quote (Saenchai @ 29 Oct 2011 20:46)
nekem tetszik,hogy be mertek hozni egy nem szuperhős alkatú karaktert is a játékba,kicsit unom már,hogy minden játékban tökéletes testű,hibátlan hősök vannak,szerintem jobban illik ez az összeszakadt bantucigány kinézet a wd-hez,mint egy kétméteres 120 kilós kockás hasú olimpikon


d2ben a nekrora se lehet ramondani hogy egy adonisz, de az nem surta a szemem, sot a kedvencem
de ez valahogy annyira nevetsegesen hat a szamomra.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 29 2011 04:00pm
Quote (vtibor @ Oct 29 2011 11:21pm)
d2ben a nekrora se lehet ramondani hogy egy adonisz, de az nem surta a szemem, sot a kedvencem
de ez valahogy annyira nevetsegesen hat a szamomra.


szerintem ez még mindig jobb,mint ha a blizz csinált volna 1 necro másolatot
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,108.20
Oct 30 2011 01:26am
Quote (Saenchai @ 30 Oct 2011 00:00)
szerintem ez még mindig jobb,mint ha a blizz csinált volna 1 necro másolatot

nekem tetszett volna.
bantassz
le akarlak..
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 30 2011 01:27am
Quote (Saenchai @ 30 Oct 2011 00:00)
szerintem ez még mindig jobb,mint ha a blizz csinált volna 1 necro másolatot


Én örültem volna 1 necronak.
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Oct 30 2011 01:57am
nekem is
d2 necro > d3 wd
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 30 2011 03:13am
Quote (vtibor @ Oct 30 2011 09:26am)
nekem tetszett volna.
bantassz
le akarlak..


Quote (josheide @ Oct 30 2011 09:27am)
Én örültem volna 1 necronak.


Quote (Sup3RN0Va @ Oct 30 2011 09:57am)
nekem is
d2 necro > d3 wd



akkor játsszatok a d2-vel
????
profit
Go Back To Magyar Topic List
Prev15625635645655664114Next
Closed New Topic New Poll