Quote (Ghostmasterq @ 31 May 2013 18:51)
mondom gec, olyan sok pénzem van,hogy
kb. nem tudom mitévő legyek vele 
még azután is marad rengeteg, hogy kifizetek 2 hónap albit

Rossz felfogás. Tedd félre, gyűjtögess addig amíg már érdemes befektetni és akkor kevesebbet kell már melózni, ha a pénzed is dolgozik helyetted. Persze ehhez kell pár év, de megéri.
This post was edited by ace07 on May 31 2013 12:50pm